Cliche Morph pierwszym zagranicznym artystą na Unknown Timeline

News
Cliche Morph, Unknown Timeline, Time Paradigm, Michal Wolski

Unknown Timeline rośnie w siłę! Odpowiedzialnym za wydanie najnowszej EP-ki polskiej wytwórni, jest białoruski producent Cliche Morph, który do remiksu jednego z utworów zaprosił Michała Wolskiego. Time Paradigm ukaże się pod koniec października. 

Za każdym razem, gdy moim oczom ukazuje się zapowiedź nowego wydawnictwa Uknown Timeline wiem, czego mogę się spodziewać. Winylowy label, którego kuratorem jest Marcin Pisarski (Internal Observer), nowymi publikacjami pokazuje świeżość i otwartość na niezbadane dotąd lądy:

Gdy dostałem demo od Cliche Morph, od razu wiedziałem, że jest to muzyka, która idealnie pasuje do mojej wizji wytwórni i przekazuje treść tego, co chcę, by pojawiało się w UT.

– mówi Pisarski

Cliche Morph, Unknown Timeline, Time Paradigm, Michal Wolski

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cliche Morph. Zagraniczny debiut na Unknown Timeline

Time Paradigm autorstwa Białorusina, jest pierwszym ukłonem ze strony wydawnictwa w kierunku artysty niepochodzącego z Polski. Wszelkie zagraniczne dema jakie otrzymywał Pisarski, kierował do labelu współtworzonego z Niną Kinsky z Niemiec (Delayed Arrivals Label). Stawiający dotychczas wyłącznie na rodzime wydania, zmienił zdanie w momencie otrzymania dema zza wschodniej granicy:

Cliche Morph jest bardzo zdolnym i uznanym białoruskim producentem i DJ-em. Przez kilka ostatnich miesięcy, gdy pracowaliśmy wspólnie nad finałem wydania, dał się również poznać nie dość jako bardzo dobry kolega, ale również jako bardzo zaangażowany w każdy aspekt pracy nad wydaniem, doświadczony producent. Przy tak dużym zaangażowaniu artysty w proces wydawniczy pracuje się niezwykle dobrze, swobodnie i szybko. Przy pierwszym założeniach, ta EP miała pojawić się na wiosnę 2022.

Cliche Morph: Time Paradigm (+ Michal Wolski Remix)

Polski akcent na Time Paradigm

Bardzo ważnym elementem Time Paradigm jest obecność Michała Wolskiego. Jego remiks podkreśla całą epkę, pozwala spojrzeć na charakterystyczny styl Cliche Morpha z nieco innej perspektywy, bardziej go zgłębiając, zabierając w jeszcze dalszą soniczną podróż, w charakterystycznym dla Michała stylu.

Bardzo się cieszę że Michał przyjął po raz kolejny zaproszenie do pracy w mojej wytwórni. Dodam tylko, że praca z Michałem nad wszelkimi treściami wydawniczymi to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie z jego strony. Dodać należy, że remiks Michała „lekko wiąże” wydanie pierwszego zagranicznego producenta. Jest to pewne otwarcie mojego labelu na plany wydawnicze, jakie mam zamiar realizować w najbliższym czasie.

Cliche Morph – Time Paradigm EP ukaże się pod koniec października tego roku w wersji winylowej i digital.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →