W branży muzycznej Siepomaga

Lifestyle
Siepomaga - zbiórka dla Jacka Dąbrowskiego

Redakcja Muno.pl wnikliwie śledzi sytuację przemysłu muzycznego. Branża kulturalna obecnie niedomaga, pandemia zbiera swoje żniwo, ale... przecież zawsze może być gorzej. Dlatego nasz portal chce Was zachęcić do wspierania zbiórki Jacka Dąbrowskiego, organizowanej przez fundację Siepomaga. Jacek jest swój - tylko, że w jego przypadku, ta sytuacja może już na stałe wyłączyć z zajmowania się elektroniką.

Siepomaga – walka o marzenia

Ten czas nie oszczędza nikogo. Nikogo. Właściciele klubów, oświetleniowcy, artyści – wszyscy jadą na tym samym wózku. Całkowity lockdown kultury trwa praktycznie od listopada – z małą, dwutygodniową przerwą, która potrwa co najwyżej do końca lutego. Ten przerywnik w postaci otwarcia niektórych kin oraz muzeów owszem, był miły, ale miał przewidywalne zakończenie. A przecież oprócz kultury są jeszcze inne gałęzie gospodarki. Gastronomia, różnego rodzaju usługi; zawirowania związane z obostrzeniami sprawiają, że dziś praca jest, lecz jutro może jej nie być. To są zwykłe problemy, które mają zwykli ludzie.

Wśród nich jest Jacek Dąbrowski. Jacek jest promotorem, pasjonatem muzyki, DJ-em. Jako Muno.pl. i serwis Biletomat.pl. partnerowaliśmy jego ekipie LOST w organizowaniu elektronicznych imprez. Jacek przyszedł na świat z wadą nóg i usilnie walczy o swoje zdrowie. Nie chce pozwolić, by choroba posadziła go na wózek inwalidzki, więc poprzez fundację Siepomaga, zbiera na swoją operację. Ze względu na trudną sytuację panującą w całym sektorze muzycznym, zachęcamy do wspierania jego inicjatywy oraz udostępniania zbiórki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wierzymy, że Siepomaga

Operacja Jacka kosztuje ponad 300 tysięcy złotych – w porównaniu do tego, ile rząd wydaje na państwową telewizję to gratka, jednak realnie, to nadal ogromna suma.

Wcześniej miałem pracę, plany i marzenia. Teraz, w tym stanie, nie mogę już pracować. Jak każdy mam swoje marzenia – moim hobby jest muzyka elektroniczna, a DJ-ing stał się życiową pasją. Pasją, którą kocham. Czuję, że mógłbym zrobić wiele w tym kierunku, lecz nie mogę, ponieważ mam coraz większe trudności ze staniem…

– pisze Jacek

Jeśli zechcecie wesprzeć Jacka Dąbrowskiego, możecie to uczynić pod adresem Siepomaga.pl.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →