Lost BBQ Boat Party – popłyńmy razem w piękny rejs

Eventpromo
Lost BBQ Boat Party

Lost BBQ Boat Party to niestandardowy event w niestandardowych okolicznościach. Potańcówki na łodziach nie należą już do rzadkości, jednak nie na wszystkich doświadczy się tak mocnych wrażeń, jak na imprezie we Wrocławiu. Lost BBQ Boat Party już niedługo - rezerwujcie sobie czas 26 września.

Lost BBQ Boat Party – ahoj, przygodo!

Czego możemy spodziewać się po imprezie, sygnowanej równie chwytliwym tytułem? Naturalnie świetnej zabawy, dobrego jedzenia oraz niepowtarzalnej atmosfery. Elektroniczne rytmy w towarzystwie grilla na otwartych wodach – Lost BBQ Boat Party spełni Wasze niewypowiedziane życzenie. Ekipa z Wrocławia postara się o to, abyście z pokładu Rusałki wyszli bogatsi o jedyne dobre doświadczenie. Najlepsza muzyka, schłodzone napoje, zachodzące słońce odbijające się w Odrze – oto, co Was czeka na Lost BBQ Boat Party!

The Lost

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lost BBQ Boat Party i butelka rumu

Skoro impreza odbywa się na łodzi, to nieodłączny będzie klimat morskich opowieści. Na barze zaserwują wam zimne napoje, zarówno wyskokowe, jak i w wersji virgin, a podane dania z grilla zadowolą zarówno mięsożerców, jak i zadeklarowanych wegetarian. Lost BBQ Boat Party to idealny przepis na zamknięcie letniego sezonu. Zbalansowana elektronika, otwarty dance floor na pokładzie łodzi, zaskakujące kulinaria, a na dodatek to wszystko okraszone atmosferą rodem z otwartego morza. Przekonajcie się sami, jak się bawi na Lost BBQ Boat Party.

The Lost

Lost BBQ Boat Party – wiemy, kto przejmie stery – line up

Lost BBQ Boat Party absolutnie nie może obyć się bez tańców. Najlepsza impreza to taka impreza, na której parkiet wciąż jest pełny, a ludzie schodzą z niego tylko na chwilę, by otrzeć pot i uzupełnić płyny. Lost BBQ Boat Party aspiruje do miana właśnie takiego eventu i  wystawia na scenę twardych zawodników. O dobre humory pasażerów na pokładzie Rusałki zadbają Duss, Edwin, Elbert,  Løpez oraz Norf. Jeśli jesteście spragnieni prawdziwego dancingu, nie zwlekajcie i zaopatrzcie się w wejściówki na Lost BBQ Boat Party.

DUSS – Heaven Collapsed

Lost BBQ Boat Party, 26 września we Wrocławiu – bilety

Bilety na Lost BBQ Boat Party, które odbędzie się 26 września we Wrocławiu są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →