Edwin

Edwin
Deep house House Tech House Techno
Rok urodzenia:
1986
Kraj:
Polska
Miasto:
Opole

Pierwszą imprezę ograł w 2005 roku. Od tamtej pory zaufało mu wiele osób, dzięki czemu występował w wielu ciekawych i znaczących miejscach. (m.in. Inqbator, Forty Kleparz, ArtCafe, Log:IN, UP, Audiopole, Silesia In Love i wiele innych…) Najczęściej można go jednak spotkać i usłyszeć na terenie woj. opolskiego, skąd pochodzi.
Dokonując selekcji utworów, ociera się o nurt House i romansuje z Techno. Zawsze wybiera i prezentuje muzykę, do której sam z chęcią tańczyłby na imprezie. Lubi także utwory, które idealnie nadają się tylko do słuchania. Dlatego właśnie potrafi dostosować się do panujących okoliczności. Jego gust muzyczny zmienia się i dojrzewa wraz z jego charakterem. Podczas setów lubi eksperymentować, szukając ciągle nowych, świeżych brzmień, wyrabiając sobie tym samym swój osobisty styl. Uwielbia gdy muzyka jest wzbogacona hipnotyzującym wokalem lub charakterystycznymi dźwiękami, a przede wszystkim gdy ma w sobie groove. Bardzo dobrze czuje się w roli osoby otwierającej imprezy. Tak samo lubi także imprezy zamykać.

Poza miksowaniem muzyki, zajmuje się organizowaniem imprez oraz promowaniem lokalnych i polskich dj`i. Powołał ku temu do życia markę pod nazwą „Selekcja”, dzięki której wraz ze współpracą z innymi ludźmi i klubami tworzy cykle wydarzeń muzycznych.
W studenckich czasach poświęcał się także praktyce prezentera radiowego i redaktora internetowego, opisującego wrażenia z dużych imprez związanych z muzyką elektroniczną. W przyszłości planuje do tego powrócić.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Chart | Edwin | 03.2016

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Royskopp I Had This Thing (Joris Voorn) Green
2 Finnebassen Rotundo NM2
3 Fort Romeau Facing The Sea Live At Robert Johnson
4 Escenda Out Of Moves (Kastis Torrau Remix) Dear Deer
5 Luciano, JAW 7direction(s) (Dennis Ferrer rmx) Cadenza
6 Apotheque & Bold Moves ft. Ardavan Curiosity Click Records
7 Frankey & Sandrino ft. la Öberg Ways Of The Sun Drumpoet Community
8 Maceo Plex Polygon Pulse Ellum
9 Noir, ft. J.U.D.G.E. Messiah Get Physical
10 Odd Parents Leather Face Ellum

Utwory Edwin

Edwin pres. Wooded 2016 DJ contest.mp3

28/04/2016

Zużyte CD-Playery, mikser, słuchawki i moja selekcja: 1. Jacob Seville – Morning Dew 2. Doctor Dru – Proper Lane 3. Luthier & Thomaz Krauze – Trouble With Us 4. Markus Homm – Anker (Mario Aureo Remix) 5. Paweł Wadowski – Morfina 6. Dele Sosimi Afrobeat Orchestra – Too Much Information (Laolu remix edit).Imprezy blisko Ciebie w Tango App →