LOST Boat Party 2020 wypłynie w rejs już w następny weekend

Eventpromo
LOST Boat Party

Ekipa LOST ponownie zaprasza na swój muzyczny rejs. Tegoroczna odsłona LOST Boat Party odbędzie się już 18 lipca.

Początkowo tegoroczna edycja LOST Boat Party miała się odbyć na początku czerwca. Z wiadomych przyczyn imprezę trzeba było przełożyć, ale na szczęście dojdzie ona do skutku jeszcze tego lata. Kolejny rejs z ekipą LOST odbędzie się 18 lipca!

Ahoj Morskie Wilki!
Przemierzający niezliczoną ilość nurtów rzek, mórz i oceanów statek widmo, który przed rokiem wraz z uratowanymi rozbitkami zaginął w otchłani mgły, właśnie powraca do portu!
Szykuje się niesamowita przygoda, ze wspaniałym, rodzinnym klimatem oraz potężną falą dźwięków.
Mega się cieszymy, że możemy razem z Wami po raz kolejny popłynąć w ten dziki rejs, jednak tym razem aż 7- godzinny. Tegorocznym kierunkiem naszej podróży będzie Trójkąt Bermudzki

LOST Boat Party

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LOST Boat Party 2020 – line-up

W trakcie 7-godzinnego rejsu, swoje sety zagrają: Cherry aka BreakNtune, Günther Schwarz, kEczuP, Løpez oraz Kolacja z Elbertem.

Po zejściu na ląd swoje kroki będziecie mogli pokierować na Wyspę Tamkę, gdzie podczas afteru, ponownie usłyszymy wyżej wymienionych djów, poza kEczuPem, którego zastąpi Wild Rose. Wstęp dla posiadaczy opasek z rejsu jest darmowy.

LOST Boat Party 2020 – bilety

LOST Boat Party 2020 wypłynie w kolejny rejs w sobotę, 18 lipca z Bulwaru Xawerego Dunikowskiego we Wrocławiu. Bilety na to wydarzenia są wciąż dostępne w sprzedaży i znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się, ilość miejsc na statku jest ograniczona!

LOST Boat Party 2020

LOST Boat Party 2020

Biletomat.pl
od 80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →