Venetian Snares komponuje 'tradycyjną muzykę syntezatorową’ VIDEO

Zapowiedzi

Najnowszy album Venetian Snares, zatytułowany "Traditional Synthesizer Music", został w całości nagrany na żywo, przy użyciu syntezatorów modularnych. Słuchamy jednego z nowych kawałków wirtuoza breakcore'u.

Venetian Snares to kanadyjski wirtuoz niekonwencjonalnych rytmów, współtwórca i główny przedstawiciel muzyki breakcore. Aaron Funk swój talent rozwijał pod skrzydłami wytwórni Planet Mu, która wydała jego album „Making Orange Things” i kolejne płyty, łącznie z prawie najnowszą „My Love Is A Bulldozer” z 2014 roku. Prawie, bo latem w podziękowaniu dla fanów za wsparcie finansowe w trudnych chwilach, udostępnił na bandcamp krążek „Thank You For Your Consideration” (można go pobrać za darmo lub za dobrowolną opłatą).
Ostatnie miesiące Venetian Snares spędził na zabawach z syntezatorami modularnymi. Nagrany przy ich użyciu materiał, bez żadnej edycji czy poprawek, trafił na najnowszy album, zatytułowany „Traditional Synthesizer Music„. Płyta ukaże się w lutym nakładem należącego do artysty labela Timesig oraz Planet Mu.
Posłuchaj pochodzącego z płyty utworu „Magnificent Stumble V2„:
Venetian Snares – Traditional Synthesizer Music [Timesig/Planet Mu]
Data wydania: 19.02.2016
Tracklista:
01. Dreamt Person V3
02. Everything About You Is Special
03. Slightly Bent Fork Tong V2
04. Magnificent Stumble
05. Decembers
06. Can’t Vote For Yourself V1
07. You And Shayna
08. Goose And Gary V2
09. Anxattack Boss Level19 V3
10. She Married A Chess Computer In The End
11. Health Card10
12. Paganism Ratchets
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →