Tribalanga Festival 2021 – najbardziej uduchowiony festiwal nadchodzi

Michał Franczak
Eventpromo
Tribalanga Festival 2021 - gotujcie się na relaks

Tribalanga Festival to szczególna impreza - muzyczna, społeczna, kulturowa. Wyobraź sobie, że masz trzy dni i możesz je spędzić pośród dzikiej natury, relaksując się, kontemplując oraz po prostu przeżywając. Więc? Jeśli możesz, po prostu to zrób.

Tribalanga Festival 2021 – dla spokoju ducha

Ta impreza jest inna od wszystkich, na których dotąd byłeś. Właściwie, mam pewne wątpliwości, czy Tribalanga Festival mogę zwać imprezą. Może bardziej muzyczno-duchowym uzdrowiskiem? Wydarzenie uświęci zarówno duszę, jak i ciało, a przygotowane dla uczestników atrakcje zaspokoją każdy kaprys, od tych wysublimowanych, związanych bezpośrednio z odczuwaniem, po prostsze potrzeby – z samego dołu piramidy Maslova.

Podróżując po Drodze Mlecznej zatrzymujesz się na chwilę, by odpocząć, posłuchać unikatowej muzyki, zobaczyć z bliska piękno planety, na którą trafiłeś. Urzeka Cię dobro jej mieszkańców, gęste poranne mgły, a wschód słońca do którego tańczysz trwa wieczność. Nabywasz nowych umiejętności, podziwiasz sztukę, a smak tutejszego jedzenia zapada Ci w pamięć na zawsze. Czy to jeszcze ziemia? Tribalanga Festival. Pierwotne instynkty wyrażane w ponadczasowych formach, takich jak muzyka, sztuka i nauka

– czytamy w informacji prasowej

Tribalaga Festival 2021 - gotujcie się na relaks

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Agnieszka Bardeli

Tribalanga Festival 2021 – wcielenie dualizmu

Wydarzenie dużo czerpie z samej przyrody, jego aura korzystać będzie z nadbiebrzańskiej natury, a prócz tych doznań ściśle związanych z mistycznym miejscem spotkania, Tribalanga zapewnia także te z przeciwnego bieguna. Trzy sceny, bogactwo muzycznego przeglądu, projekty elektroniczne oraz występy instrumentalne, inspiracje etno, relaks, spokój, chillout, a także dziki, niemalże zwierzęcy dancefloor. Czego sobie życzysz?

Tribalanga Festival 2021 - gotujcie się na relaks

fot. Michał Franczak

Tribalanga Festival – tak, jak chcesz

Organizatorzy festiwalu już dziś zapowiadają mnóstwo różnorodnych atrakcji. Od jam sassion, spektakli, pokazów ognia, aż po otwarte galerie sztuki, strefy masażu, ogniska i warsztaty. Wszystko to pośród specjalnie stworzonej infrastruktury, inspirowanej kulturowym dziedzictwem Podlasia.

Częściowo znany jest też line-up Tribalanga Festival 2021, a więc przygotujcie się. Na trzech różnych scenach zagrają dla Was: Suduaya, Jass Yang, Harevis, Moribaya, Trans Timmermans, Jeszcze, Havaya oraz PLK. Kolejne ogłoszenia – już wkrótce.

Tribalanga Festival 2020 Aftermovie

Tribalanga Festival 2021 – Goniądz – bilety

Festiwal odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia 2021 w Łazach koło Goniądza. Wejściówki na imprezę można nabyć na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →