Tribalanga Festival 2021: przepis na dobry trip

fot. Michał Franczak
Artykuł Eventpromo
Tribalnga Festival 2021 bilety

Tribalanga Festival 2021 zbliża się nieubłaganie. Zajawkowicze elektroniki w jej niecodzienniej formie oraz wolniejszego trybu życia muszą być wniebowzięci - za mniej niż miesiąc odpoczną bowiem dokładnie tak, jak lubią. Z ludźmi i muzyką w atmosferze absolutnej swobody. Mamy dla Was parę tipów, jak należycie przygotować się do wydarzenia.

Tribalanga Festival 2021 – sierpień i totalna wolność

Event, który już w sierpniu rozegra się we wsi na Podlasiu jest o tyle specyficzny, że… powinien urzec absolutnie każdego. Te słowa nie są na wyrost i stanowczo przeczą stwierdzeniu, że jeżeli coś podoba się wszystkim, to wcale nie jest takie niezwykłe i wyjątkowe. Tribalanga Festival zwyczajnie niesie ze sobą aurę tak sympatyczną i beztroską, że bardzo trudno byłoby się jej oprzeć. Założenia imprezy są proste, muzyka, odpoczynek, czas. Dla siebie, dla innych, taki spędzony w najwyższym standardzie, starannie wygospodarowany oraz rozłożony pomiędzy to, co tylko sprawi nam przyjemność.

Podróżując po Drodze Mlecznej zatrzymujesz się na chwilęm by odpocząć, posłuchać unikatowej muzyki, zobaczyć z bliska piękno planety na którą trafiłeś.

Urzeka Cię dobro jej mieszkańców, gęste poranne mgły, a wschód słońca do którego tańczysz trwa wieczność. Podziwiasz sztukę, uczysz się nowych rzeczy, a smaki i zapachy powodują że eksplodują Twoje zmysły. Czy to jeszcze ziemia?

To, co czytamy w informacji prasowej może i brzmi, jak uduchowiona gadka, aczkolwiek jeden do jeden oddaje stan emocjonalnej nieważkości, jakiej niezmiernie łatwo doświadczyć podczas Tribalangi. I nie, nie taki spowodowany pofolgowaniem sobie w zabawie – tam po prostu oderwanie się od ziemi staje się jakby naturalne. Jest tu i teraz, tam. Pstryknięcie palcami i bluruje się cała reszta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: Tribalanga Festival 2021 – najbardziej uduchowiony festiwal nadchodzi

Tribalnga Festival 2021 bilety

fot. Michał Franczak

Tribalanga Festival 2021 – daj pochłonąć się Podlasiu

Nieważne gdzie, ważne z kim. Miejsce jednak też robi sporo – zakreśla klimat. Nawet i puste pole można zagospodarować w sposób, który finalnie zachwyci, aczkolwiek korzystanie z naturalnych warunków podlaskiej wioski zdecydowanie podbija te ogólne wizualne wrażenia. Wyjeżdżając z miast przeważnie szuka się naturalności oraz spokoju: Tribalanga Festival ich dostarcza, pomimo bodźców dobiegających z trzech scen muzycznych.

Wcześniej pisałam o przytulnej atmosferze, jaka panuje podczas eventu i jest to prawda – a żeby jeszcze bardziej poczuć się jak w domu, warto zorganizować się tak, by nie odczuwać żadnego braku.

To może wydać się banalne, aczkolwiek – zrobienie listy najpotrzebniejszych rzeczy na trzydniowe odcięcie to najlepsze, co możecie zrobić, przygotowując się na taki wyjazd. Później zostanie już tylko odhaczanie, czy sprej na komary, kurtka przeciwdeszczowa, zgrzewka wody, chusteczki higieniczne, leki antyhistaminowe (Podlasie to może nie dzicz, ale natura robi swoje) i zapasowe pary skarpetek na pewno są na swoim miejscu. Brakujące przekąski dacie radę ogarnąć już na miejscu, lecz porównajcie komfort, kiedy doskonale wiecie, że naprawdę macie wszystko, czego Wam trzeba. A pierwsza rzecz, którą spakowalibyście na wyjazd na Tribalangę to?

Tribalnga Festival 2021 bilety

fot. Facebook/Tribalanga

Jak się ubierać, to tylko na cebulę

Oglądając fotorelację z poprzednich edycji imprez, łatwo zauważyć, że spora część uczestników nosi się w stylu, jaki oględnie nazwę sobie boho. Nie jest to żaden wymagany dress code, bo, c’mon, niech każdy nosi się jak chce. Rekomenduje się za to ubrania przede wszystkim wygodne i dostosowane do okoliczności. Hasanie po łąkach na platformach jest równie nierozważne, jak wchodzenie na Giewont w klapkach.

Tribalanga Festival bardzo lubi kolory. Na ubraniach. Na twarzach. Im więcej, tym lepiej. Tu przesada chyba nie istnieje, więc jeśli chcecie, to śmiało, fluorescencyjne farby mogą pokryć Was od stóp do głów.

Przeczytaj: LAS Festival – ludzie, ludzie i muzyka – relacja z festiwalu

Dajcie sobie, tylko nie zapomnijcie przy tym o warstwach. Wieczory w głuszy są, a nie bywają – chłodne.

Tribalnga Festival 2021 bilety

fot. Michał Franczak

Tribalanga Festival tylko że w Internecie

Dobra, to może jest trochę głupie, ale – rzecz dzieje się też online. To znaczy, wszelkie zmiany w line-upie, dodatkowe informacje, prośby od organizatorów czy też uczestników, będą pojawiać się przede wszystkim na Facebooku. Zgubiłeś telefon? Okulary? Przyjaciela? Poznałeś kogoś ale nie masz na niego żadnych namiarów poza kolorem koszulki? Szukasz transportu? Chcesz podzielić się zdjęciami? Pragniesz podziękować za event? Miejsce na ten materiał jest w przestrzeni  internetowej, więc linkujemy poniżej przydatne strony powiązane z Tribalanga Festival.

Tribalanga Festival 2020 Aftermovie

Przesłuchaj ich albo zrób sobie niespodziankę

Line-up tegorocznej Tribalangi jest bogaty – ponad trzydzieści nazwisk, a co za tym idzie, ponad trzydzieści całkowicie różnych występów. Zaprezentują się przed Wami: Suduaya, OOPUS, Moribaya, Gooral, Harevis, Jeszcze, Trans Timmermans, Dj Havaya, PLK, Kjub, B-Dimensional & Univerx, Green Jesus, Kwazar, Nuno & Soul Travelers, Fale Zdrowia, Ulro, VRBLV, Marek Kubik, Dawid Skrzypek, Neirol, MIHVU, Sv3n5ki, Miss π, Insidewarp, 997, Janusour, Muhumör, Nevi Dimka, AX, Stymuland, Mantiuk, Mifi77 oraz Dj Seti. No i niby wypadałoby zrobić sobie playlistę i przesłuchać każdego z osobna, aczkolwiek – wcale nie trzeba w ten sposób. Festiwale to zawsze najlepsza opcja na poznawanie nowej muzyki, tak po prostu, naturalnie. Więc – ja to bardzo polecam – jak już przyjdzie co do czego, chodźcie i korzystajcie. Słuchajcie i zapamiętujcie.

Tribalnga Festival 2021 bilety

fot. Michał Franczak

Tribalanga Festival 2021 – Goniądz – bilety

Festiwal odbędzie się w dniach 5-8 sierpnia 2021 w Łazach koło Goniądza. Wejściówki na imprezę można nabyć na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →