Tresor.59 Savas Pascalidis – ekskluzywny set z Fabric! w dziale MUZIKA!

News

Specjalnie dla Was z okazji zbliżającej się imprezy TRESOR - ekskluzywny mix gwiazdy tego wieczoru - Savas'a Pascalidis'a w dziale MUZIKA!

Sciągnij set tu

Berlin: classic vs modern to hasło przewodnie najnowszej edycji Tresora, która odbędzie się 11 kwietnia 2008 roku. Na dwóch salach poznańskiego klubu Eskulap usłyszeć będzie można wykonawców, którzy niejako wypełniają przestrzeń dźwiękową dzisiejszego Berlina.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na dolnej sali z pomocą specjalnie montowanego na tą okazję potężnego liniowego nagłośnienia usłyszeć będzie można znany berliński kolektyw Sender Berlin. Choć podobno widywano ich w Poznaniu na “prawdziwym Tresorze” pojawią sie pierwszy raz od ponad 7 lat.

SENDER BERLIN powstał w 1998r., założony przez trzech berlińczyków: Hendrika Vaak‘a (HendriX), Torstena Litschko (Stassy) i Alexandra Lukat‘a (Luke). Rozpoczynali jako grupa organizatorów, producentów i DJ-ów cotygodniowego cyklu „Headquarters Nights” w berlińskim klubie „Tresor”.

Niedługo później ukazała się kompilacja „Headquarters – The Album”, na której SENDER BERLIN zaprezentowali swój pierwszy utwór. Jako następstwo ogromnego (i niespodziewanego) sukcesu tego albumu, młodzi producenci otrzymali dodatkową motywację do dalszych działań.

Ich debiutancki album „Spektrum Weltweit” ukazał się w marcu 1999 r. i odniósł spory sukces otwierając przed SENDER BERLIN nowe ścieżki. Jako LIVE & DJ TEAM objechali cały świat, dwukrotnie docierając także do Polski, gdzie spotkali się ze znakomitym przyjęciem.

Wkrótce powołali także własną, dziś już bardzo wysoko cenioną, wytwórnię unGleich, której wydawnictwa ukazały nieco odmienione  oblicze trio. W pracach nowego labelu od samego początku uczestniczy Alexander Kowalski – niekwestionowana gwiazda dzisiejszej elektroniki, który razem ze Stassy’m występuje również jako duet Double X. Cały kolektyw reprezentuje dość spójne i łatwo rozpoznawalne brzmienie, obecne we wszystkim nagraniach także i Kowalskiego.

11 kwietnia do Poznania przyjedzie trzon Sendera – HendriX i dj Stassy – którzy zaprezentuja się w nagraniach live z maszyn i komputerów jako zespół oraz w swoich indywidualnych DJ’skich setach. Na dolnej sali ponad 3-godzinną prezentację uzupełnią doskonale kojarzeni i cenieni nie tylko w Poznaniu DJe B.i.b.a i Kill Blinton.

Savas Pascalidis to od kilku lat niekwestionowana gwiazda nie tylko muzycznego Berlina.  Znany jest ze światowych hitów i parkietowych kilerów dla Gigolo(dwa albumy i w trakcie rejestracji materiału na trzeci) oraz własnego labelu Lasergun. Jest również znany z wielogodzinnych miażdżących setów prezentowanych dosłownie na całym świecie.

Ostatnie albumy Savasa pokazały także i nowe oblicze muzyka. Tym razem bliższy wydaje się on tzw.“modnym” berlińskim dzwiękom nowoczesnego tech-house’u.  Polecam tutaj zapoznanie się zwłaszcza z genialną dwupłytową kompilacją Pascalidisa “Relax your body” aby wiedzieć czego można spodziewać się na parkiecie. imprezę na górnym florze otworzy Peter Pain największy kiedyś w Poznaniu entuzjasta Crazy Sound of Gigolo a dzisiaj propagator genialnego Bpitch Control, którego jakość obsługi dźwiękowej jest na najwyższym poziomie.

Oprawę video jak zwykle przygotuje Clockwork.

Zapraszamy.

Zobacz:
Więcej informacji o imprezie Tresor 59 (line up, ceny biletów)
Savas Pascalidis MySpace
unGleich MySpace

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →