To koniec Possession?

fot. Mariana Matamoros / Possession
News

Po siedmiu latach działalności jeden z najpopularniejszych współczesnych kolektywów techno, paryski Possession, po cichu zawiesił swoją działalność. Nie znamy oficjalnych powodów tego ruchu.

Przerwa albo zmiana

Nie ma jakiegokolwiek oświadczenia ze strony Possession odnośnie końca ich działalności, choć kolektyw przestał być aktywny w mediach społecznościowych, po zakończeniu tegorocznego sezonu festiwalowego. Przypomnijmy – w tym roku Possession miał swoją scenę na chorzowskim FEST Festivalu, a pod koniec sierpnia organizowali swój własny festiwal w Paryżu.

FEST Festival 2022 14.08.22 Possesion Stage 6:00AM HARD TECHNO

Ostatni stały post na swoich social mediach wrzucili 3 października – był to podcast brytyjskiego artysty Whitleya. Kilka godzin temu opublikowali relację informującą o nowym projekcie Neoptera, który odbędzie się w najbliższy weekend – będzie to rave w ukrytej paryskiej lokalizacji. Na styczeń w poznańskim klubie Tama zaplanowano imprezę z artystami Possession: Sarą Landry, Earmsgod oraz Percem. Wobec zaistniałej sytuacji zawieszenia działalności popularnego kolektywu, cykl imprez w Tamie z muzyką powiązaną z popularnymi paryskimi imprezami zmienił nazwę na Obsession.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Byliśmy na Possession x Monnom Black w Paryżu – Relacja

Niestety Possession, które odbyło się u nas 10 listopada okazało się być ostatnią imprezą w historii kolektywu – Possession przynajmniej na razie zawiesiło działalność. Nie umiemy wyobrazić sobie Tamy bez takiego przewozu, dlatego na czas ich nieobecności za wiedzą i bez sprzeciwu ekipy Possession postanowiliśmy kontynuować to, co tworzyliśmy razem od półtora roku. 27 stycznia startujemy z cyklem Obsession, który będzie bezpośrednią kontynuacją Possession z zachowaniem wszystkich zasad, które znacie z poprzednich imprez na czele z wolnością i miłością do muzyki oraz ludzi. Tak, jak poprzednio, merytorycznego wsparcia udzieli nam ekipa pozqueer.To Wy tworzyliście niesamowitą atmosferę tych imprez, więc wierzymy, że uda się to powtórzyć, a hedonizm i ciężkie brzmienia zagoszczą w Izbie Rzemieślniczej na dobre

– czytamy na stronie poznańskiego klubu Tama.

Parfait | Boiler Room Paris: PossessionPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →