Tama nie ma litości, czyli Possession po raz ostatni w tym roku dorzuci do pieca. Będzie gorąco!

Fot. Materiały prasowe
Eventpromo
Possession, Tama, Regal

Ostatnia w tym roku wizyta Possession w Polsce przypada na listopad i poznańską Tamę. Francuski rave przy Niezłomnych 2 raz jeszcze wypełni klub do ostatniego miejsca.

Jak kończyć rok, to tylko z przytupem. Z obecnością graczy potrafiących dorzucić do pieca bez względu na okoliczności. Jak dobrze wiemy, ostatnimi czasy jest z tym u nas różnie. Nie pochlebiamy palenia w piecu byle czym, ale co innego, gdy mowa o niematerialnych materiałach opałowych. Najbliższe naszym preferencjom jest metaforyczne dorzucanie do pieca muzyką techno o dobrej jakości spalania. Żywiołowa i energiczna potrafi rozgrzać każdego. Bez względu na porę roku i temperaturę panującą wewnątrz klubowego budynku. Mierzoną nie w Celsjuszach, a BPM-ach po czwarty raz w tym roku zapewni francuski Possession.

Possession po raz czwarty

Kilka dni temu ogłoszona została wyprzedaż całej drugiej puli biletów wydarzenia POSSESSION: Parfait | Radical Softness | Regal. Jak wskazuje nazwa, zagrają na niej rezydentka Possession, Parfait, założyciel renomowanej wytwórni Involve Records, Regal, a także opisująca się „obejmowanie emocjonalnego »ja« poprzez dzielenie się muzyką i aktywizm na rzecz radykalnego wzmacniania delikatności” Radical Softness. Organizatorzy na kilka dni przed wydarzeniem podkreślili wagę eventu za sprawą krótkiego wpisu, który mówi wiele:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wczoraj [5 dni temu – przyp. red.] wyprzedała się II pula wejściówek na najbliższe Possession, a to oznacza, że w dwa dni od startu presale swoich właścicieli znalazła ponad połowa wszystkich dostępnych biletów. Jeśli rozważacie udział w tym melanżu, to nie ma co zwlekać z zakupem wlotek, bo tempo ich znikania zaskakuje nas samych.

Imprezy francuskiego projektu rządzą się swoimi prawami. Wiedzą o tym nie tylko nad Sekwaną. Possession to definicja soczystego undegroundu. Nie ma tu mowy o półśrodkach czy trzymaniu nogi na gazie. Wszechobecna wolność i brak skrępowania spotykają się muzycznym szaleństwem bez od pierwszej do ostatniej sekundy. Ostatnie w 2022 roku odwiedziny francuskich przyjaciół poznańskiego klubu i tym razem wzbogacą wizualizacje Loli Haze. Gorąc murowany!

Czytaj również: Czy techno to już tylko biznes?

Possession w Tamie. Bilety

Zgodnie ze słowami właścicieli Tamy przekaz jest prosty – biletów na odbywające się dziesiątego listopada wydarzenia pozostało niewiele. Trzecia pula dostępna w cenie 70 zł skończy się wcześniej niż później. Radzimy zatem spieszyć się z ich zakupem. Wyłącznie na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →