Mały jubileusz w Tamie. Przed nami piąta edycja Possession

fot. Yacoub Chakarji
Eventpromo
Tommy Four Seven

Doskonale pamiętamy dreszcz emocji związany z pierwszym ogłoszeniem legendarnej serii Possession w poznańskiej Tamie. Po kilku miesiącach wygląda nam to na niezwykle udany związek. Te mają to do siebie, że wspólnie celebrują kolejne jubileusze. 30 września odbędzie się piąta edycja kultowej imprezy z wyjątkowym jak na tę okazję składem.

Possession. Tamowy klasyk

Zdaje się, że żadna seria imprez w historii klubu na ulicy Niezłomnych 2 nie przyjęła się w tak fenomenalny sposób jak Possession. Francuska koncepcja w przestrzeniach Tamy znalazła swój dom i pomysł na polską eksplorację tego, co najlepsze w hard wydaniu szeroko pojętej muzyki rave. Kto nigdy nie był pod wrażeniem tego, co wyprawia Dax J u francuskich braci, niech pierwszy rzuci kamieniem. Do Francji oczywiście nadal możemy pojechać, zbadać, jak to wygląda w miejscu narodzin kultowego cyklu. Na szczęście polskie kluby coraz częściej mogą pochwalić się doskonałą jakością i do nich z przyjemnością przyjeżdżają największe gwiazdy sceny.

Posession
Possession Tama / fot. Artur AEN Nowicki

Sprawdź także: Relacja z francuskiej edycji Possession

Dla przypomnienia – Possession to seria imprez, które zredefiniowały francuski underground. Nacisk na wolność oraz eklektyczne podejście do muzyki bez gatunkowego skrępowania przyniosły ekipie Possession miano prekursorów techno-queerowych wydarzeń, czyniąc ten projekt jednym z najbardziej respektowanych na klubowej scenie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Possession. Tommy Four Seven na horyzoncie

Skompletowany skład na 30 września klasycznie reprezentuje trzy programowe wartości Possession – jest grubo, mocno i świeżo. W Tamie usłyszymy między innymi jednego z naszych ulubieńców – Tommy Four Seven. Niedawno informowaliśmy o wydawniczych planach Brytyjczyka na ten rok. Jesteśmy więcej niż pewni, że mury Tamy zatrzęsą się od nowych wydawnictw labelu Tommy’ego47.

Tommy Four Seven | HÖR 

Anglika asystować będzie dwóch wybitnych producentów. Z Berlina przyjedzie Raven, zafascynowany dziedzictwem maszyn, który z powodzeniem występuje w roli wokalisty w swoich futurystycznych produkcjach. Prosto ze stolicy Niemiec odwiedzi nas także mocarny duet New Frames, będący jednym z najciekawszych zjawisk na współczesnej scenie techno. Hard uczta gwarantowana.

Posession
Tommy Four Seven / fot. Łukasz Leksowski 

Possession #5 – bilety

Bilety na najbliższą imprezę Possession, odbywającą się 30 września w poznańskiej Tamie, można zakupić za pośrednictwem strony Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest druga pula i wszystko wskazuje na to, że impreza zostanie w całości wyprzedana.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →