Possession tym razem nie w klubie. Kolektyw przejmuje FEST Festival

fot. Mariana Matamoros/Possession
News
Possession

Francuski kolektyw zawita w sierpniu na FEST Festival. Possession przejmie jeden z legendarnych Kręgów i zadba o festiwalowy safe place.

Possession coraz lepiej czuje się w Polsce. Po tym jak 15 czerwca zagoszczą w murach poznańskiej Tamy, już dwa miesiące później będziecie mięli szanse spotkać ich ponownie. FEST Festival właśnie ogłosił, że francuski kolektyw przejmie jeden ze słynnych Kręgów.

Possession przejmuje Polskę

Dzikie, głośne, hedonistyczne, ale zarazem inkluzywne, otwarte i przyjazne – doświadczenie imprez sygnowanych przez jeden z najciekawszych francuskich kolektywów nie jest w żadnym razie oczywiste. Possession już odpowiada za obecny kształt paryskiej sceny techno, ale ewidentnie marzy im się ekspansja. Choć mają na koncie kilka hucznych imprez w polskich lokalach, ze szczególnym uwzględnieniem corocznych wizyt w poznańskiej Tamie, teraz przyszedł czas na większy format.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Possession pojawi się po raz pierwszy na festiwalu w Polsce. Dzięki uprzejmości FEST Festival, będziemy mogli zasmakować pełnoprawnej imprezy spod szyldu kolektywu. Francuzi już na początku sierpnia w Chorzowie, będą mięli do dyspozycji jeden z festiwalowych Kręgów. Oznacza to, że doświadczymy autorskiego line-upu pod kuratelą najważniejszego gracza paryskiej sceny elektronicznej.

Wciąż nie znamy jednak szczegółów pobytu Possession na „Feście”. Organizatorzy zapowiedzieli jednak, że pełny line-up poznamy już niebawem.

Tego roku jeden z Kręgów przejmuje francuska ekipa Possession, która przyprowadzi nowy nurt elektroniczny na Fest Festival 2022 i stworzy safe place na naszym pięknym festiwalu! Więcej informacji wkrótce.

– czytamy w ogłoszeniu na stronie FEST Festival.

Kogo spotkamy w Kręgach?

Do tej pory organizatorzy ogłosili szczegóły dotyczące tylko jednego z festiwalowych Kręgów. Chorzów ponownie ugości klub Smolna, z własnym Kręgiem Tanecznym. Warszawski klub zaprosił do Chorzowa m.in. takich artystów i artystki jak: Partiboi69, Nastia czy Oliver Huntemann. Dodatkowo, Smolna powróci w tym roku do swojej pierwszej, FESTowej lokalizacji, jakim jest chorzowski, zabytkowy Amfiteatr.

Possession ma więc bardzo wysoko ustawioną poprzeczkę. Już niedługo dowiemy się, kto jeszcze będzie odpowiedzialny za nocną odsłonę FEST Festival 2022.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →