Possession w Tamie to już tradycja. Nørbak na dokładkę zwieńczy masywny weekend

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Possession w Tamie to już tradycja. Nørbak na dokładkę zwieńczy masywny weekend

Nadchodzący weekend w poznańskiej Tamie stanie pod znakiem ekstraligowej muzyki techno. Długo wyczekiwana klasyka w postaci wyprzedanej imprezy Possession i portugalski maestro Nørbak to pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku. W międzyczasie na dwukrotnym koncercie pojawi się wschodząca gwiazda polskiego rapu - Gibbs.

Possession x Nørbak. Fani techno będą w niebie

Zdaje się, że żadna seria imprez w historii klubu na ulicy Niezłomnych 2 nie przyjęła się w tak fenomenalny sposób, jak Possession. Francuska koncepcja w przestrzeniach Tamy znalazła swój dom i pomysł na polską eksplorację tego, co najlepsze w hard wydaniu szeroko pojętej muzyki rave. Już w najbliższy piątek murami Tamy zatrzęsie ekstraklasa DJ-ów i producentów kojarzonych z bezkompromisowym brzmieniem muzyki techno. Headlinerem wydaje się tutaj doskonały techniczny mistrz w swoim fachu – Tommy Four Seven.

Possession w Tamie to już tradycja. Nørbak na dokładkę zwieńczy masywny weekend
Tommy Four Seven / fot. materiały prasowe

Anglikowi asystować będzie dwóch wybitnych producentów. Z Berlina przyjedzie Raven, zafascynowany dziedzictwem maszyn, który z powodzeniem występuje w roli wokalisty w swoich futurystycznych produkcjach. Prosto ze stolicy Niemiec odwiedzi nas także mocarny duet New Frames, będący jednym z najciekawszych zjawisk na współczesnej scenie techno. Hard uczta gwarantowana.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Tommy Four Seven zapowiada wydawnictwa na 2022 rok

Sobotnia noc należeć będzie do jednego z ciekawszych przedstawicieli nowej fali techno. Jak wspominał w niedawnym artykule Damian Badziąg, pochodzący z Portugalii Nørbak zadziwia raz za razem, a słów uznania skierowanych w kierunku jego twórczości powoli zaczyna brakować. Szybko wyrobiona marka na światowej scenie, za sprawą wspomnianych z początku wydawnictw, odbija się szerokim echem m.in. dzięki solidnym fundamentom pod bogatą wiedzę z zakresu tworzenia muzyki.

Nørbak @ VOLTAGE Podcast #32

Gibbs w Tamie – polski rap x2

Sobotni wyprzedany koncert rapera Gibbsa stał się przyczynkiem do postawienia kolejnego wydarzenia z jego uczestnictwem w niedzielne popołudnie. Członek zespołu Fonos oraz jeden z założycieli studia i ekipy Dopehouse dwukrotnie pojawi się w Tamie. Gibbs, znany ze współpracy z takimi raperami jak Kali czy Sarius, to twórca, który mimo dość niewielkiego stażu na scenie zdobył już imponującą liczbę wyróżnień w postaci złotych oraz platynowych płyt. Bilety na to wydarzenie znajdziemy pod tym adresem.

Gibbs x Kiełas – Piękny świat Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →