Thundercat wydaje singiel i zapowiada nową płytę

News
thundercat, remiks

Thundercat powraca! Artysta właśnie zapowiedział płytę i wydał okraszony klipem singiel. Premiera już w kwietniu.

Reklama

Thundercat. Wizjoner i wirtuoz

Thundercat to niezwykle utalentowany basista, wokalista i kompozytor pochodzący z USA. Stephen Lee Bruner, bo to właśnie on kryje się pod tym pseudonimem artystycznym, rozpoczął swoją karierę od sesyjnych nagrań dla gwiazd światowego formatu. Linie basowe jego autorstwa usłyszymy na pochodzącej z 2008 roku New Amerykah  od Erykah Badu, czy wydanej dwa lata później Cosmmogramie Flying Lotusa. Swoją pierwszą solową płytę pt. The Golden Age of Apocalypse wydał dopiero w 2011 roku.

Thundercat jest współautorem hitu These Walls, z kontrowersyjnej płyty To Pimp the Butterfly Kendrick’a Lamara, za który został nagrodzony statuetką Grammy w 2016 roku, w kategorii Best Rap/Sung Collaboration. Jego druga płyta Drunk spotkała się z niezwykle ciepłym odbiorem krytyków na całym świecie. BBC 6 ogłosiło ją płytą roku 2017.

Thundercat. Nadchodzi nowa płyta – It is what it is

Dziś amerykański artysta postanowił podzielić się ze światem wesołą nowiną. Jego nowa płyta o tytule It is what it is ukaże się 3 kwietnia nakładem wytwórni Flying LotusaBrainfeeder. Ten ostatni jest również, obok samego Thundercata, producentem krążka. Płyta promowana jest niezwykle ciekawym, eklektycznym singlem ‚Black Qualls.

Thundercat – ‚Black Qualls (feat. Steve Lacy & Steve Arrington)

Na albumie usłyszymy całą plejadę wspaniałych muzyków. Swój udział zapowiedzieli m.in. Ty Dolla $ign, Childish Gambino, Lil B, Kamasi Washington, Steve Lacy, Steve Arrington, BADBADNOTGOOD, Louis Cole i Zack Fox. Zapowiada się wspaniała uczta dźwiękowa!

Polub muno.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.