The Wire za darmo przez cały tydzień

Lifestyle News Galeria
the wire

Ukazujący się od 1982 roku brytyjski miesięcznik The Wire, obejmujący szeroki obszar muzyki alternatywnej, otworzył swoje archiwa on-line dla osób nieposiadających stałego abonamentu.

The Wire – legendarny tytuł muzyczny za darmo dla wszystkich

Przez 7 dni czytelnicy mogą bezpłatnie przeczytać każdy z 430 numerów legendarnego magazynu The Wire. Inicjatywa ma związek z pandemią koronawirusa. Właściciele tytułu chcą w ten sposób umilić czas wszystkim tym, którzy zmuszeni są spędzić większość czasu w domach. Z bogatym archiwum The Wire można zapoznać się pod tym adresem.

The Wire – bezkompromisowo o muzyce

Magazyn The Wire ukazuje się regularnie od ponad 35 lat. The Wire docenia i opisuje najbardziej wizjonerskich i inspirujących, wywrotowych i radykalnych, marginalizowanych i niedocenianych muzyków. Obecnie żyjących i z przeszłości, reprezentujących wiele gatunków, od muzyki elektronicznej poprzez hiphop, avant rock, new jazz i muzykę współczesną. Właściciele wydawnictwa twierdzą, że robią czasopismo, które jest inteligentne i prowokujące oraz prowadzi wojnę z wszystkim co przyziemne i mierne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

the wire

Okładka najnowszego, marcowego wydania The Wire

The Wire i inni przedstawiciele branży reagują na pandemię

Jest to kolejna ciekawe przedsięwzięcie jednego z większych podmiotów reprezentujących szeroko pojętą branżę muzyczną. Przypomnijmy, że w piątek, 20 marca Bandcamp przeznaczył 100% dochodów ze sprzedaży płyt w wersji cyfrowej na rzecz zespołów i artystów. Korg i Moog z kolei udostępnił za darmo swoje aplikacje do tworzenia muzyki.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →