Wielki powrót marki Technics?

Technologia

Legendarna firma produkująca sprzęt audio ogłosiła szczegóły swojego nowego przedsięwzięcia. Wkrótce rusza Technics Tracks, sklep zajmujący się sprzedażą muzyki w wysokiej jakości.

Od czasu zaprzestania produkcji kultowych gramofonów Technics SL-1200/SL-1210, marka nie dostarczała światu żadnych rewelacji. Wczoraj jednak Technics ogłosił, że w styczniu przyszłego roku w Niemczech i Wielkiej Brytanii ruszy Technics Tracks, czyli platforma sprzedająca muzykę w najwyższej jakości. Kupione kawałki będzie można trzymać w chmurze, z której będzie można je pobrać na różne urządzenia.

– Technics Tracks będzie platformą, dzięki której użytkownicy nie tylko będą mogli pobrać ulubioną muzykę w znakomitej 24-bitowej jakości, ale też przeczytać ciekawe artykuły i newsy z muzycznego świata. To kolejny krok w naszej drodze do dostarczenia światu muzycznych doznań najwyższej klasy – mówi David Preece, szef oddziału Technics w Europie.
Nowa usługa Technicsa będzie dostępna na komputerach i platformach mobilnych. Na razie nie wiadomo kiedy i o jakie kraje zostanie rozszerzona.
Więcej informacji: technics.com/tracks
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →