Nowy Technics SL-100C. Tańszy od poprzednika, nie stracił na jakości

Fot. SL-100C
News
SL-100C

Bezrdzeniowy silnik direct-drive, aluminiowe ramię w kształcie litery "S", jak zwykle wysoka jakość wykonania i przystępna cena. Tak prezentuje się najnowszy model gramofonów Technics SL-100C. Dostępny w cenie 799 funtów(4 200 zł), czyli o 100 funtów mniej od poprzedniego modelu.

Spadek ceny nowego modelu wiąże się z m.in. wbudowaną inną wkładką, VM95C firmy Audio-Technica, wyposażoną w stożkowy trzpień oraz aluminiowy wspornik i cewkę. Wysoka jakość wykonania Technicsa widoczna jest w obudowie o wysokiej sztywności i izolatorze o wysokim tłumieniu, który będzie trzymał wibracje z dala od niskich tonów, jak również w dwuwarstwowej konstrukcji talerza z gumy i aluminium.

SL-100C, Technics, gramofon

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. SL-100C

Technics przedstawia SL-100C

Nowy model odziedziczył wiele cech popularnego Technics SL-1500C. Posiada ten sam, pozbawiony żelaznych rdzeni, silnik napędu bezpośredniego, zaprojektowany w celu uniknięcia takich problemów jak zapychanie się i kontrola prędkości oraz wersję stosowanego od dawna przez firmę aluminiowego ramienia tonu w kształcie litery „S”. Kierownik produktu Technics, Frank Balzuweit wyjawił:

Ogromny sukces SL-1500C, oferującego w pełni funkcjonalny pakiet dla dedykowanego entuzjasty hi-fi, ze wszystkimi podstawowymi technologiami gramofonów Technics, pokazał, że trafiliśmy w dziesiątkę w popularnej i konkurencyjnej klasie gramofonów. Popyt na ten wysokiej jakości gramofon typu Plug’n’Play – po przekroczeniu naszych własnych oczekiwań – pozostaje niezmienny do dnia dzisiejszego. Jednakże, wciąż istnieje duży apetyt ze strony rynku na dostarczenie podobnie atrakcyjnego pakietu w jeszcze bardziej przystępnej cenie.

SL-100C będzie dostępny w Europie od czerwca w sklepie Amazon.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →