Te dokumenty muzyczne możesz zobaczyć już teraz online

Lifestyle
doc'n'roll

W związku z pandemią koronawirusa organizatorzy brytyjskiej imprezy filmowej Doc'N Roll zostali zmuszeni do przeniesienia swojego wydarzenia do sieci. Co specjalnego przygotowali dla widzów?

Doc’N Roll przenosi się do sieci

Festiwal filmów dokumentalnych Doc’N Roll powinien właśnie trwać w najlepsze. Jednak z powodu szerzenia się wirusa COVID-19 event nie doszedł do skutku. Organizatorzy jednak nie poddali się i zaproponowali widzom udział w swojej imprezie na innych zasadach. Powołali do życia Doc’N Roll TV, specjalne miejsce w internecie, gdzie można zobaczyć 16 filmów, które były puszczane w poprzednich latach na festiwalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Doc’N Roll – obejrzyj najlepsze dokumenty muzyczne w domu

Doc’N Roll TV działa identycznie jak  wszystkie inne wypożyczalnie VOD. Do wyboru mamy filmy związane z różnymi gatunkami muzycznymi: od elektroniki poprzez  jazz, metal, czy blues. Użytkownikom Muno.pl polecamy w szczególności obejrzeć dokument Manchester Keeps On Dancing z 2017 roku, opowiadający o tym, jak muzyka house przywędrowała w latach 80. z Chicago do Manchesteru, podbijając serca młodych mieszkańców angielskiego miasta. Cała lista filmów znajduje się pod tym adresem.

Wiemy doskonale, że nic nie zastąpi festiwalowej atmosfery, spotkań, rozmów i wszystkich afterparties. Jednak nie chcieliśmy zostawić gości naszego festiwalu z niczym. Dlatego wybraliśmy 16 najlepszych naszym zdaniem produkcji z poprzednich lat i umieściliśmy w internecie. Teraz zobaczyć je może każdy – piszą w oficjalnym oświadczeniu organizatorzy Doc’N Roll.

Obejrzenie filmów dokumentalnych z menu festiwalu to nie jedyny pomysł na dzisiejszy wieczór. Przypominamy, że o 20:00 Dixon nada specjalny livestream. Widzowie zobaczą na ekranie nie tylko samego artystę, ale i przygotowane przez niego na tę okazję wizualizacje i efekty specjalne.

doc'n'roll

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →