Wyjątkowy set Dixona – wizualizacje i efekty specjalne online

Lifestyle Film Galeria
dixon

Niemiecki DJ i producent, Dixon, przygotuje specjalny set, który będzie transmitowany na żywo na serwisie Transmoderna.net. Widzowie zobaczą na ekranie nie tylko samego artystę, ale i przygotowane na tę okazję wizualizacje i efekty specjalne.

Dixon nadaje prosto z Berlina

Podczas setu Dixon zaprezentuje nieopublikowane dotąd nigdzie utwory. Osiem z nich trafi później poprzez label Innervisions na Bandacmp. Cały dochód z ich sprzedaży zasili konta artystów, z którymi Dixon współpracuje.

Występ Dixona zyska specjalną, wizualną oprawę, stworzoną przy pomocy nowych technologii i silnika wykorzystywanego w grach video. Teaser wydarzenia jest już dostępny, natomiast sam występ niemieckiego twórcy będzie można obejrzeć w całości na żywo w piątek, 3 kwietnia, o godz. 22:00 tutaj.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

View this post on Instagram

Deep inside the stream plant. ⏳✴️

A post shared by DIXON (@dixon_) on

Dixon – jeden z najważniejszych DJ-ów na świecie

Urodzony w Berlinie, Steffen „Dixon” Berkhahn jest przede wszystkim DJ’em house’owym. Od połowy lat 90. był rezydentem najważniejszych berlińskich klubów, m.in. legendarnego E-Werk czy Tresora. Szybko stało się jednak oczywistym, że jego definicja muzyki house była o wiele głębsza od house’u, który grano wówczas w Berlinie.

Swoją pierwszą EP-kę – Holding You – wydał w 2005 roku. Później wydał m.in. Temporary Secretary (2009), A Critical Mass Live EP (2010) czy No Distance (2014). Pojawił się czterokrotnie (2013, 2014, 2015 oraz 2016) na szczycie listy Top 100 DJ Poll na portalu Resident Advisor.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →