Wyjątkowy set Dixona – wizualizacje i efekty specjalne online

651
Lifestyle Film Galeria
dixon

Niemiecki DJ i producent, Dixon, przygotuje specjalny set, który będzie transmitowany na żywo na serwisie Transmoderna.net. Widzowie zobaczą na ekranie nie tylko samego artystę, ale i przygotowane na tę okazję wizualizacje i efekty specjalne.

Dixon nadaje prosto z Berlina

Podczas setu Dixon zaprezentuje nieopublikowane dotąd nigdzie utwory. Osiem z nich trafi później poprzez label Innervisions na Bandacmp. Cały dochód z ich sprzedaży zasili konta artystów, z którymi Dixon współpracuje.

Występ Dixona zyska specjalną, wizualną oprawę, stworzoną przy pomocy nowych technologii i silnika wykorzystywanego w grach video. Teaser wydarzenia jest już dostępny, natomiast sam występ niemieckiego twórcy będzie można obejrzeć w całości na żywo w piątek, 3 kwietnia, o godz. 22:00 tutaj.

View this post on Instagram

Deep inside the stream plant. ⏳✴️

A post shared by DIXON (@dixon_) on

Dixon – jeden z najważniejszych DJ-ów na świecie

Urodzony w Berlinie, Steffen „Dixon” Berkhahn jest przede wszystkim DJ’em house’owym. Od połowy lat 90. był rezydentem najważniejszych berlińskich klubów, m.in. legendarnego E-Werk czy Tresora. Szybko stało się jednak oczywistym, że jego definicja muzyki house była o wiele głębsza od house’u, który grano wówczas w Berlinie.

Swoją pierwszą EP-kę – Holding You – wydał w 2005 roku. Później wydał m.in. Temporary Secretary (2009), A Critical Mass Live EP (2010) czy No Distance (2014). Pojawił się czterokrotnie (2013, 2014, 2015 oraz 2016) na szczycie listy Top 100 DJ Poll na portalu Resident Advisor.