Modelki i ludzie ubrani na czarno są nudni

News

Selekcjoner berlińskiego Berghain, Sven Marquardt, zdradził ostatnio kilka szczegółów dotyczących filozofii swojej pracy. Kto wie, może pomogą Ci dostać się do środka?

Sven Marquardt to sławna postać berlińskiego Berghain. To On i jego drużyna „bramkarzy” decyduje kto wejdzie do jednego z najpopularniejszych klubów na świecie, a kto nie. Ostatnio budzący grozę i respekt selekcjoner udzielił interesującego wywiadu dla portalu gq.com. Zobaczcie poniżej jego najciekawsze fragmenty. 

Zapytany o minimalistyczny trend w ubiorze klubowiczów Berghain, odpowiada:
Czasem moi koledzy złośliwie żartują „Hej, Sven, dlaczego nie ubierzesz się bardziej kolorowo, może goście wtedy przestali by nosić się tylko na czarno? (…) Więc w ostatni weekend ubrałem się cały na biało, żeby wprowadzić nieco zamieszania.
Tak natomiast wypowiada się o swoich współpracownikach:
Tylko kilku moich ludzi może wybierać gości przy drzwiach. Muszą przede wszystkim rozumieć czym jest Berghain. Poza tym, nie ma żadnych zasad. Każdy z nich ma swoją osobowość a odzwierciedlenie ich wrażliwości można zobaczyć w tłumie ludzi podczas ich zmiany. Zawsze chcesz, żeby iskrzyło. Dobry klub to różnorodność i tarcia.
Sven wypowiedział się także na temat sensu jego pracy.

Czuje się odpowiedzialny za stworzenie w Berghain bezpiecznego miejsca dla osób, które przychodzą celebrować muzykę (…) Gdybyśmy byli po prostu klubem pełnym modelek i ładnych ludzi ubranych na czarno, to cieszyło by to oko przez jakieś pół godziny. Na Boga, jakie to musiało by być nudne!
Całość wywiadu możecie przeczytać tutaj.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →