Imprezuj z Lordem Somersby KONKURS

Konkurs

W naszym konkursie możecie zdobyć zaproszenia na wyjątkową imprezę Somersby Party like a Lord on Ice w Warszawie. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbają XXANAXX, Last Robots i Time2Play.

Imprezy Lorda Somersby zdążyły już zasłynąć jako nieprzewidywalne i nietypowe wydarzenia, jednak „Somersby Party like a Lord on Ice” będzie jedyne w swoim rodzaju. Wybrańcy, których Lord zaprosi w swe progi, będą mogli obejrzeć jego niesamowity performance na lodzie. Będzie można imprezować w gronie przyjaciół na łonie soczystej zieleni i jednocześnie korzystać z lodowych atrakcji, jakie przynosi zima!
Swój dj set zaprezentuje zespół XXANAXX, wystąpią również duet Last Robots oraz kolektyw Time2Play.
Jak głosi Lord Somersby – STAY OPEN-MINDED! Weź udział w konkursie Muno.pl i wygraj wejściówki na „Somersby Party like a Lord on Ice” w Warszawie.

KONKURS

Mamy dla Was zaproszenia na wyjątkową imprezę Somersby Party like a Lord on Ice w Warszawie! Jak je zdobyć? Musicie nas przekonać, że to właśnie Wy powinniście imprezować z Lordem Somersby! 🙂
Na maile czekamy pod adresem [email protected], w treści wpiszcie swoje imię i nazwisko oraz adres pocztowy do wysyłki. Najciekawsze wiadomości nagrodzimy zaproszeniami na lordowską imprezę. Rozwiązanie konkursu nastąpi 13 lutego o 12:00.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →