Solar Import! Weekend: Shur-I-Kan

News

26 lipca 2008 roku na Półwyspie Helskim w Solar Beach Barze wystąpi Shur-I-Kan!

Jak każdego lata, i w tym sezonie Import! zaprasza swoich sympatyków na weekend na Półwyspie Helskim. Tegoroczny Import! Weekend w Solar Beach Barze odbędzie się w dniach 25-26 lipca. Gościem specjalnym sobotniej imprezy będzie ceniony londyński dj i producent Shur-I-Kan.

Pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiał jako klawiszowiec lokalnych londyńskich grup z kręgu jazz i funk. Przełom w karierze Toma Szirtesa alias Shur-I-Kan nastąpił, gdy jego talent odkrył legendarny dj i producent Tom Middleton – kompozycja „Niomi’s Dream” umieszczona przez niego na historycznej już kompilacji „A Jedi’s Night Out” z miejsca zwróciła na Brytyjczyka węgierskiego pochodzenia uwagę największych klubowego świata, z Gillesem Petersonem i LTJ Bukemem na czele.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Również dzięki Middletonowi Shur-I-Kan szybko trafił pod skrzydła dowodzonej przez Jimpstera uznanej wytwórni Freerange. Dziś na na swoim koncie dwa albumy wydane ich nakładem, także solidną kolekcję docenionych przez deephouse’ową scenę EP-ek, wśród których na szczególną uwagę zasługują „Living Inside”, „I Want It”, „Future Fantasy” czy ostatnia „Letting You Down”.

Popularnością niemniejszą niż autorskie produkcje Shur-I-Kan cieszą się także jego remiksy – dla Akabu, Trackheadz, Miltona Jackson, Miguela Migsa i Freda Everything. Ale house spod znaku deep to nie jedyna płaszczyzna muzycznych zainteresowań Szirtesa, bo równie udanie radzi on sobie na polu inteligentnego hip-hopu czy jazzującej elektroniki. Jako dj z kolei regularnie podróżuje po świecie grywając w najlepszych klubach Europy, Ameryki i Azji.

U boku Shur-I-Kana w sobotę 26 lipca w Solar Beach Barze zagrają: Glasse, Bartek Winczewski i Decoy. Noc wcześniej rozgrzewkę poprowadzą Easy i Fresh z wokalnym wsparciem Rassy.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →