Skinny – 'Nothing Wasted’ PREMIERA VIDEO

News

Jako pierwsi prezentujemy klip do utworu "Nothing Wasted", pochodzącego ze zbliżającej się wielkimi krokami płyty "The Skin I'm In".

Klip do „Nothing Wasted” zrealizowałem we współpracy z Bravura Films – Piotrem i Dorotą, którzy sfilmowali i zmontowali obraz. Video nieco różni się od do tej pory upublicznionych klipów, które zrealizowałem z Marcinem Ziółką – między innymi dzięki temu, że do współpracy na planie zaprosiłem Shiny Beats i Adasia Hryniewickiego, którzy grają tutaj mój „live band”.
Koncepcja klipu była gotowa już od dawna – klip miał mieć posmak industrialny i miał przedstawiać mnie w otoczeniu zaprzyjaźnionych muzyków w jakiejś hali produkcyjnej lub fabryce. Podzieliłem się kiedyś tym pomysłem z moją przyjaciółką, Agnieszką – z tego miejsca wielkie dzięki i pozdrawki – a ona, z entuzjazmem wielkim i niezmierną radością w oczach, oznajmiła, że takie miejsce jest w naszym mieście i – do tego – nasz wspólny znajomy jest jego właścicielem… A ona tam pracuje… Więc kolejna rzecz poszła jak po maśle, z czego się ucieszyłem niezmiernie! Zdjęcia trwały 2 dni, z czego mnie z Shiny Beats i Adasiem kręciliśmy kilka godzin dnia drugiego, a dokładniej ostatniego dnia wakacji 2015.
Materiał został zmontowany przez Dorotę i Piotra w ekspresowym tempie, ostateczne poprawki zostały naniesione całkiem niedawno, zatem mogę z wielką radością podzielić się z Wami trzecim klipem zapowiadającym album „The Skin I’m In„. Jednocześnie zapraszam do wsparcie projektu na polakpotrafi.pl.
Skinny

SKINNY – „NOTHING WASTED” – PREMIERA

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →