Skinny prosi fanów o pomoc

News

Skinny zorganizował internetową zbiórkę pieniędzy, której celem jest sfinansowanie jego solowego albumu, "The Skin I'm In".

Michał Skinny Skórka karierę muzyczną rozpoczął w 2005 roku, tworząc z Anną Patrini duet Skinny Patrini, dobrze znany w kręgach słuchaczy muzyki electro i electroclash. W 2013 roku projekt Skinny Patrini dobiegł końca, a Michał rozpoczął karierę solową. W ostatnich miesiącach skupił się na nagrywaniu swojej pierwszej płyty, zatytułowanej „The Skin I’m In„. Pierwszym, pochodzącym z niej utworem jest „I Wish” z gościnnym udziałem Kasi Stankiewicz.
Niestety, koszt wydania płyty „The Skin I’m In” okazał się dość wysoki, dlatego Skinny zorganizował internetową zbiórkę pieniędzy na dokończenie i wydanie krążka oraz zwrócił się do fanów po pomoc. „The Skin I’m In” już jest. Czeka jedynie na ostateczne miksy dwóch utworów i wymarzony mastering całości w hamburskim studio Master And Servant. Są też klipy do większości utworów, ale – oczywiście – brakuje środków na dokończenie prac nad pozostałymi, na mastering oraz tłoczenie płyt… – napisał artysta.
Projekt możecie wesprzeć tutaj.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →