Afterparty po Selector Festival w klubie 1500m2

2 585
Wydarzenie

Oficjalne Burn Selector Afterparties (6-7 września) odbędą się w warszawskim klubie 1500m2 do wynajęcia. Zagrają zagraniczni goście: Mario Basanov, Bobby Champs i DJ Rum oraz lokalni artyści.

Gwiazdą piątkowej odsłony Burn Selector Festival Afterparty będzie shooting star ostatnich sezonów sceny deep house/nu disco – Mario Basanov (na zdjęciu głównym). Ogromny sukces produkcji artysty szybko wprowadził go do prowadzonej przez Dixona i Ame wytwórni Innervisions. Doskonałe połączenie motorycznego beatu z rzewnością słowiańskiej duszy i melancholią sprawiają, że produkcje artysty okazują się hitami sprawdzającymi się doskonale zarówno na parkiecie jak i w domowym zaciszu.


Bobby Champs

Sobota upłynie pod znakiem młodych talentów sceny UK – zarówno Bobby Champs jak i DJ Rum to postacie, o których wiele mówiło się ostatnimi czasy. Charakterystyczne brzmienie i ogromna energia drzemiące w ich produkcjach pozwalają wierzyć, że to artyści, którzy już w najbliższym czasie zatrzęsą sceną UK.

Zagranicznych gości wesprze lokalna ekipa w składzie: SLG, Tom Encore, Chmara Winter, BLCKSHP, Marcin Krupa, FALCON1, U Know Me Crew i inni.

Uczestnicy Burn Selector Festival mogą wejść na afterparty za darmo.

6.09.2013 – BURN SELECTOR FESTIVAL AFTERPARTY: MARIO BASANOV
1500m2 / Warszawa

7.09.2013 – BURN SELECTOR FESTIVAL AFTERPARTY: DJ RUM & BOBBY CHAMPS
1500m2 / Warszawa

Źródło: materiały prasowe