Kelis gwiazdą Seazone Music & Conference w Operze Leśnej – ZAMÓW BILETY

1 857
Wydarzenie

Poznaliśmy właśnie koncertowy skład, który wystąpi 10 czerwca podczas Seazone Music & Conference w sopockiej Operze Leśniej.

Amerykańska wokalistka i kompozytorka Kelis wystąpi na jedynym polskim koncercie, który odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej, 10 czerwca podczas SeaZone Music & Conference. Wokalistka do Sopotu przyjedzie ze swymi muzykami, wśród których jest Jay Wilcox (instr. klawiszowe), Daishun Johnson (perkusja), Pete Bernard (gitara) i zmiesza funk, soul i gospel.

Przed koncertem Amerykanki na scenie pojawi się Brodka, która zaprezentuje materiał z jej nadchodzącego wydawnictwa „Clashes”, a także Krzysztof Zalewski, multiinstrumentalista i kompozytor z nowymi solowymi kompozycjami oraz trójmiejski producent Hatti Vatti z udziałem wokalistki Lady Katee.
To nie koniec atrakcji. Dzień później na scenie Opery Leśnej wystąpią Kaliber 44, Wspólna Scena oraz Steve Nash Turntable Orchestra z gościnnym udziałem Pauliny Przybysz. Bilety na Seazone Music & Conference znajdziecie na naszej stronie, Biletomat.pl.