Seazone Music & Conference nie odbędzie się w 2018 roku

412
News

Przeczytaj oświadczenie organizatorów w sprawie odwołania tegorocznej edycji.

Seazone Music & Conference, platforma wymiany doświadczeń, edukacji oraz wiedzy dla artystów, muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczno-eventową, po ogłoszeniu przenosin z Sopotu do Gdańska przechodzi transformację formuły, która wymaga więcej czasu na realizację.

OŚWIADCZENIE

Twórca konceptu, Portobello Group angażuje się w wiele różnych projektów związanych zarówno z konferencją, jak i innymi  muzycznymi i około muzycznymi inicjatywami. Pracujemy nad tym, aby kolejne SMC było pełnym, trzydniowym eventem wypełnionym spotkaniami, kreatywnymi panelami i prelekcjami, ciekawymi prezentacjami, pokazami sprzętu, warsztatami, koncertami z udziałem gwiazd i artystów showcaseowych, a także wydarzeniem pełnym nowych aktywności i interakcji. Patrząc w przyszłość mamy jeszcze ambitniejsze pomysły, które wymagają dokładnego planowania, a przede wszystkim czasu na ich realizację. Dlatego też podjęliśmy decyzję o przełożeniu kluczowego dla nas wydarzenia na kolejny rok, by w pełni pokazać potencjał przedsięwzięcia, zaspokoić Wasze potrzeby i zaprezentować nasze pomysły.

Niezmiennie jesteśmy obecni na naszej domowej stronie oraz Facebook fanpage, gdzie możecie zwracać się do nas z pytaniami oraz śledzić aktualności i trendy. Bacznie obserwujemy rynek muzyczny, spoglądamy szeroko, i jak pokazała druga edycja z 2017 nie zamykamy się wyłącznie w elektronicznych stylistykach czy nowinkach. Efekty tych obserwacji zobaczycie w projektowanej już przez nas kolejnej edycji Seazone Music & Conference.