Seazone Music & Conference szykuje zmiany

Wydarzenie

Organizatorzy Seazone Music & Conference ogłaszają pierwsze szczegóły tegorocznej edycji, wskazując kierunek merytoryczny i geograficzny przedsięwzięcia.

Seazone Music & Conference jako platforma muzycznego networkingu i edukacji po dwóch intensywnych latach działalności wkracza w fazę przemian wynikających z chęci rozwoju i możliwości, przed którymi stoi.
Formuła (panele dyskusyjne, prelekcje, warsztaty, testy sprzętu, koncerty i imprezy klubowe) zostaje bez zmian, jednak proporcje aktywności, siła przekazu i zadania ulegają modyfikacjom, by dopasować edukacyjną misję do zróżnicowanego muzycznego środowiska, nie tylko polskiego.
Pilnie obserwujemy zmiany zachodzące w przemyśle muzycznym i znamy oczekiwania naszej dotychczasowej publiczności, tych którzy szukają sposobu na rozwój, kontaktów, wiedzy, ale i możliwości zaprezentowania się na scenie. Dlatego też podjęliśmy kluczowe decyzje, dzięki którym Seazone stanie się nie tylko konferencją, a multi-platformowym wydarzeniem muzycznym z silnym zapleczem promocyjnym, z szansą na rozwój na skalę zdecydowanie międzynarodową – mówią twórcy.
Dwie kolejne zmiany dotyczą czasu i miejsca. Wydarzenie zmienia datę głównej żywotności z czerwca na drugą połowę września. Już po festiwalowej gorączce i wakacyjnym boomie imprezowym zaproszeni prelegenci i goście będą mogli podzielić się najbardziej aktualnymi doświadczeniami.
Nowym domem Seazone stanie się Gdańsk. Weekendowa aktywność w 2018 roku ma zaznaczyć obecność Seazone, inicjując początek większej całości w 2019 roku i latach kolejnych, traktując bieżący rok jako transferowy i testowy.
Więcej informacji wkrótce.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →