Schacke kolejnym wykładowcą w cyklu Techniküm w Projekt LAB

Eventpromo
Schacke

Tym razem na zajęcia w ramach popularnego cyklu Techniküm zawita czołowy przedstawiciel szybkiego techno z Kopenhagi. Schacke wystąpi już w piątek w Projekt LAB.

Schacke. Mocno, szybko, bez kompromisów

Jego produkcjami i setami zachwycali się redaktorzy Resident Advisor. Pora by Poznań przekonał się na co stać jednego z najbardziej rozchwytywanych reprezentantów techno z Danii. Schacke, bo nim mowa, już w piątek odwiedzi Projekt LAB. Towarzyszyć będzie mu solidna lokalna reprezentacja. Na dwóch scenach zagrają m.in. Monster, virtual geisha, Lewa, KRZone i Zboro.

Schacke. Bez trzymanki, choć z precyzją

To, na co w kontekście Schacke uwagę zwracają dziennikarze, to bezkompromisowość w dążeniu do tego, by grane przez niego imprezy były jak najbardziej energiczne. Łącząc zawrotnie szybkie techno z motywami eurodance’owymi czy popowymi Duńczyk przekracza granice bez potykania się o własne nogi. Nagrania i występy Schacke to z jednej strony totalny brak trzymanki, a z drugiej dbałość o jakość, precyzja w dopasowywaniu do siebie poszczególnych elementów. Producent z Kopenhagi nie stawia na tanie efekciarstwo. Jego muzyka to eklektyczna mozaika inspiracji skrajnych inspiracji. Całość spina klamra potężnych i szybkich basowych brzmień.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Prócz licznych występów po obu stronach oceanu, w tym w Berghain czy w ​Griessmuehle, Schacke intensywnie nagrywa. W samym 2019 roku Duńczyk wydał aż cztery epki. Ostatnia z nich zatytułowana została Welcome To The Pleasure Dome.

Przygotujcie się na to, co w piątek czeka w Projekt LAB. Sprawdźcie najbardziej osławioną epkę w dorobku Schacke, Kisloty Forever.

Techniküm: Schacke – bilety

Duński twórca wraz z polską techno-gwardią zameldują się na Grochowych Łąkach już w piątek, 29 listopada. Start imprezy: 23:00. Bilety dostępne na stronie Biletomat.pl.

TECHNIKUM: SCHACKE

TECHNIKUM: SCHACKE

TECHNIKUM: SCHACKE

Biletomat.pl
25 PLN

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →