Sascha Funke na rozgrzewkę przed TNMK.online

News
Sascha Funke, Tauron Nowa Muzyka 2020

Już za kilkanaście dni rozpocznie się TNMK.online.  Ta hybrydowa impreza zastąpi tegoroczny Tauron Nowa Muzyka Katowice, który z wiadomych powodów został przesunięty na przyszły rok. Na rozgrzewkę przed imprezą wystąpi jeden z muzycznych symboli Berlina, Sascha Funke.

Sascha Funke w Sztauwajerach

TNMK.online to specjalna edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka, którego pełnoprawna, tradycyjna formuła odbędzie się dopiero w 2021 roku. W dniach 27 – 29 sierpnia organizatorzy zapraszają na koncerty, które będzie można wysłuchać zarówno w internecie (wszystkie występy będą transmitowane na stronie www.tnmk.online) jak i na żywo (choć przy ograniczonej liczbie gości).

Jazz Club Hipnoza i NOSPR będą gościć takich artystów, jak: Hania Rani, Fisz Emade Tworzywo, Pablopavo i Ludziki, Low Key, Qba Janicki, Miły ATZ, Gverilla, OKI i wielu innych wykonawców, którzy dopiero będą ogłoszeni.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

15 sierpnia zaś odbędzie się „before”, na którym wystąpi Sascha Funke, mistrz popowego minimalizmu i kosmicznego techno.

Sascha Funke, Tauron Nowa Muzyka 2020

Sascha Funke – jeden z muzycznych symboli Berlina

Muzykę artysty znacie z wielu setów, klubów, festiwali, a także z filmu Berlin Calling. Autor hitu Mango poprowadzi nas przez gąszcz tajemniczych brzmień i hipnotycznych bitów. Przez całą noc! Odkąd Sascha Funke jako 12-letni dzieciak po raz pierwszy usłyszał euro dance pop, pociągała go muzyka elektroniczna. To doświadczony łowca epickich melodii, mocno uderzających bitów i topowych płyt, które można usłyszeć zarówno w jego setach djskich, jak i w autorskiej dyskografii. Specjalizuje się w głębokich, zamaszystych dźwiękach, ale zawsze porusza się wahadłowo między przeróżnymi gatunkami. Słynie z aluzyjnego, popowego minimalizmu. Funke z powodzeniem łączy prostotę i tajemnicę, a wszystko to opakowane w smukłe i stylowe aranżacje.

Sascha Funke – Mango

Można było je poznać m.in. w doskonale przyjętych wydawnictwach Bravo (2003) oraz Mango (2008). Oba nagrania stały się klasykami. Ostatnie lata to dla Saschy równie pracowity czas. Nagrane w duecie z partnerką Julienne Dessagne płyty Saschienne przyniosły fanom znakomite, piosenkowe techno. Ostatnie solowe produkcje, które ukazały się nakładem wpływowych wytwórni Multi Culti, Turbo i Permanent Vacation, czarowały połączenie wolniejszego techno z eterycznymi brzmieniami New Age i kosmicznym transem Krautrocka.

Support – 105L & G.Zenker. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →