Tauron Nowa Muzyka odsłania kolejną część programu

Festiwale News
Tauron Nowa Muzyka 2020 odsłania kolejną częTauron Nowa Muzyka 2021

Aż 10 wykonawców dołączyło do line-upu TNMK.online – tegorocznego wcielenia festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Tauron Nowa Muzyka 2021 – gwiazdy zagrają za rok

Wcześniej organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka poinformowali nas o zmianach w tegorocznej edycji eventu oraz zapowiedzieli, że Tauron powróci w klasycznym wydaniu od 3 do 6 czerwca 2021 roku. Wszystkie zakupione wejściówki zachowują swoją ważność w nowym terminie. Line-up zostaje praktycznie taki sam, jak ten pierwotnie przewidywany na tegoroczną edycję. Tak więc Underworld i Mike’a Skinnera and The Streets zobaczymy w Katowicach za rok.

The Streets, IDLES – None Of Us Are Getting Out Of This Life Alive

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TNMK.online – line-up

Niedawno poznaliśmy pierwszą część line-upu tegorocznej edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice, który tym razem odbędzie się w zmienionej formule. Wcześniej ogłoszono już, że na festiwalu zagrają tacy wykonawcy, jak m.in.: Fisz Emade Tworzywo, Low Key, Hania Rani i OKI. W kolejnym ogłoszeniu dowiedzieliśmy się, że w ciągu dwóch dni – 28 i 29 sierpnia 2020 usłyszymy w sieci albo zobaczymy na żywo w Katowicach takich artystów jak: Skalpel Live, Lucy, Sino Sabatini, Lyra Pramuk, Nina Pixel, Mołr Drammaz + OONDOOD, I Love 69, Popgeju, A_Gim, Matwe i Eert.

Wszystkie występy z festiwalu TNMK.online będą transmitowane na żywo na stronie http://tnmk.online/.

TNMK.online – miejsce, bilety

Miejsce występów TNMK.online to Walcownia. Piątek przejmuje Ex-Carbon – jedna z najbardziej zaskakujących scen Tauron Nowa Muzyka Katowice. Sobota to gwiazdy elektroniki i klubowe szaleństwo. Nie może Was tam zabraknąć! Jeśli zastanawiacie się, jak zdobyć wejściówki na to wydarzenie, to zapiszcie sobie, że sprzedaż biletów na obie daty ruszy w poniedziałek, 10 czerwca, o godzinie 12:00. Ich liczba jest ściśle ograniczona.

Organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka zaznaczają, że to jeszcze nie koniec odsłaniania programu TNMK.online.

Tauron, Nowa Muzyka, festiwal

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →