Tauron Nowa Muzyka odsłania kolejną część programu

Festiwale News
Tauron Nowa Muzyka 2020 odsłania kolejną częTauron Nowa Muzyka 2021

Aż 10 wykonawców dołączyło do line-upu TNMK.online – tegorocznego wcielenia festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice.

Tauron Nowa Muzyka 2021 – gwiazdy zagrają za rok

Wcześniej organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka poinformowali nas o zmianach w tegorocznej edycji eventu oraz zapowiedzieli, że Tauron powróci w klasycznym wydaniu od 3 do 6 czerwca 2021 roku. Wszystkie zakupione wejściówki zachowują swoją ważność w nowym terminie. Line-up zostaje praktycznie taki sam, jak ten pierwotnie przewidywany na tegoroczną edycję. Tak więc Underworld i Mike’a Skinnera and The Streets zobaczymy w Katowicach za rok.

The Streets, IDLES – None Of Us Are Getting Out Of This Life Alive

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TNMK.online – line-up

Niedawno poznaliśmy pierwszą część line-upu tegorocznej edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice, który tym razem odbędzie się w zmienionej formule. Wcześniej ogłoszono już, że na festiwalu zagrają tacy wykonawcy, jak m.in.: Fisz Emade Tworzywo, Low Key, Hania Rani i OKI. W kolejnym ogłoszeniu dowiedzieliśmy się, że w ciągu dwóch dni – 28 i 29 sierpnia 2020 usłyszymy w sieci albo zobaczymy na żywo w Katowicach takich artystów jak: Skalpel Live, Lucy, Sino Sabatini, Lyra Pramuk, Nina Pixel, Mołr Drammaz + OONDOOD, I Love 69, Popgeju, A_Gim, Matwe i Eert.

Wszystkie występy z festiwalu TNMK.online będą transmitowane na żywo na stronie http://tnmk.online/.

TNMK.online – miejsce, bilety

Miejsce występów TNMK.online to Walcownia. Piątek przejmuje Ex-Carbon – jedna z najbardziej zaskakujących scen Tauron Nowa Muzyka Katowice. Sobota to gwiazdy elektroniki i klubowe szaleństwo. Nie może Was tam zabraknąć! Jeśli zastanawiacie się, jak zdobyć wejściówki na to wydarzenie, to zapiszcie sobie, że sprzedaż biletów na obie daty ruszy w poniedziałek, 10 czerwca, o godzinie 12:00. Ich liczba jest ściśle ograniczona.

Organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka zaznaczają, że to jeszcze nie koniec odsłaniania programu TNMK.online.

Tauron, Nowa Muzyka, festiwalPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →