TNMK.online – poznaliśmy pierwszą część programu festiwalu

Festiwale News
Tauron Nowa Muzyka

Rozchwytywana za granicą polska pianistka, mistrzowie polskiej alternatywy, świeże twarze polskiego rapu – tak prezentują się pierwsi artyści, których usłyszymy w ostatni weekend sierpnia podczas TNMK.online.

Tauron Nowa Muzyka 2021 – gwiazdy zagrają za rok

Wcześniej organizatorzy festiwalu Tauron Nowa Muzyka poinformowali nas o zmianach w tegorocznej edycji eventu oraz zapowiedzieli, że Tauron powróci w klasycznym wydaniu od 3 do 6 czerwca 2021 roku. Wszystkie zakupione wyjściówki zachowują swoją ważność w nowym terminie. Line-up zostaje praktycznie taki sam, jak ten pierwotnie przewidywany na tegoroczną edycję. Tak więc Underworld i Mike’a Skinnera and The Streets zobaczymy w Katowicach za rok.

Underworld – Two Months Off

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TNMK.online odsłania karty

Zanim w czerwcu 2021 powróci regularna edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka, organizatorzy imprezy zapraszają na spotkanie z muzyką w hybrydowej formule łączącej online i offline. Między 27 a 30 sierpnia artyści wystąpią w sieci i na żywo w takich miejscach, jak: Sala Koncertowa NOSPR, Jazz Club Hipnoza oraz Amfiteatr NOSPR. Wszystkie występy będą transmitowane na stronie tnmk.online.

Tauron

TNMK.online – line-up i harmonogram wydarzenia

Czwartek 27.08, Sala Koncertowa NOSPR

Hania Rani

Piątek 28.08, Jazz Club Hipnoza

Fisz Emade Tworzywo
Low Key

Sobota 29.08, Amfiteatr NOSPR

Miły ATZ
Gverilla
OKI
(wstęp wolny)

Sobota 29.08, Jazz Club Hipnoza

Pablopavo i Ludziki
Qba Janicki

Kolejne ogłoszenia dotyczące TNMK.online powinny ukazać się niedługo.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →