Ry X wystąpi w Polsce z nowym materiałem! BILETY

732
News
Ry X wystąpi w Polsce z nowym materiałem! BILETY

Posłuchaj utworu "Untold" z nadchodzącej płyty Ry X. Artysta w marcu przyszłego roku zagra jedyny koncert w Polsce!

Australijski wokalista zdobył ogromną popularność tworząc niebanalne piosenki zaskakujące intensywnością emocji, a zarazem czarujące intymną nastrojowością. Nic dziwnego, że nowy album mieszkającego ostatnio w Los Angeles twórcy to jedna z najbardziej wyczekiwanych muzycznych premier 2019 roku.
Po sukcesie debiutanckiej płyty „Dawn” z 2016, Ry X wyruszył w wyprzedaną trasę po Europie, Ameryce i Australii. „Dawn” zachwycało subtelnością melodii, aranżacyjnymi niuansami i pełną uniesienia wokalną ekspresją. Krążek „Unfurl” to poszerzenie tej artystycznej wizji – melodyjne gitary, wytworne dźwięki pianina, nienachalne rytmy i przejmujące wokale sugerują nowe kierunki rozwoju artysty, równocześnie przypominając o jego korzeniach.

„Myślę, że mój cel był prosty – zachować pewną wrażliwość i uchwycić ją w tych piosenkach” – mówi Ry. „Inspiracje często się zmieniają i zawsze pozwalam, by ten proces był swobodny, naturalnie kształtował nowe idee i brzmienia. Niezmiennie ważna jest dla mnie jednak potrzeba zachowania pewnej surowości i uczciwości dzieła” – dodaje.
Nowy album Ry X ukaże się już w lutym. Jedyny koncert artysty w Polsce odbędzie się krótko po jego premierze – 19 marca w warszawskim klubie Palladium. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.