RY X w Cercle. Po prostu musicie zobaczyć, jak to obłędnie wygląda!

Fot. YouTube.com
News
Cercle - projekt, który sławi muzykę elektroniczną

Cercle przyzwyczaiło nas do fantastycznych transmisji setów DJ-skich z magicznych miejsc rozsianych po całym globie. Jednak tym razem streamingowcy przeszli samych siebie.

RY X nadaje z pustyni

Francuskie Cercle już od kilku dobrych lat nagrywa wyjątkowe materiały rejestrowane wśród monumentalnych krajobrazów czy naznaczonych historią miejsc. Głównym celem projektu jest pokazanie dziedzictwa kulturowego i zabytków przez pryzmat muzyki elektronicznej. W przypadku RY X wybór lokalizacji padł na brazylijski Park Narodowy Lençóis Maranhenses.

W pustynnym, rozległym i robiącym imponujące wrażenie krajobrazie DJ wystąpił przy akompaniamencie muzyków Gene Evaro Jr i Tima Gardnera oraz, uwaga, kwartetu smyczkowego! 90-minutowy występ artysty i jego „zespołu” zapiera dech w piersiach – sprawdźcie sami:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

RY X – Lençóis (Love Me) | Cercle

Warto dodać, że przy okazji tego występu odbyła się premiera utworu RY X dla wytwórni Cercle Records. Chodzi dokładnie o ten kawałek z powyższego video, który nazywa się Lençóis (Love Me).

Materiał został zarejestrowany wkrótce po wydaniu cyfrowym trzeciego, dobrze przyjętego przez krytyków, studyjnego albumu RY XBlood Moon. Wielowymiarowy, transcendentalny zestaw, na który składa się płyta, to trzynaście pięknie zaaranżowanych utworów, w których muzyk medytuje nad związkami, jakich doświadczył na przestrzeni lat.

Cercle – projekt popularyzujący muzykę elektroniczną

Posiadający 2 miliony subskrybentów na YouTubie Cercle przeprowadzało już transmisje z wielu znanych miejsc, takich jak m.in.: Wieża Eiffla, Piramidy w Gizie, Atomium, Obserwatorium Griffitha, Zamek Fontainebleau, Zamek Chambord, Narodowe Muzeum Lotnictwa i Kosmosu we Francji i wiele innych. Musicie jednak przyznać, że nawet wśród tak poważnej konkurencji występ RY X robi piorunujące wrażenie.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →