Ricardo Villalobos zamyka line up Audioriver!

News

3 miesiące – aż tyle trwały negocjacje i starania mające na celu sprowadzenie Ricardo Villalobosa do Polski. Udało się!

Takie rozmowy toczyły się zresztą już przy pierwszej, jak i drugiej edycji Audioriver. Tym razem wreszcie się udało i można śmiało powiedzieć, że cała minimalna i techniczna Polska wstrzyma oddech w oczekiwaniu na występ jednego z największych DJ-ów i producentów na dzisiejszej scenie. W pierwszy weekend sierpnia spotkamy się na plaży w Płocku.

Villalobos miał w czym przebierać i to, że padło na Audioriver świadczy o rosnącej randze tego wydarzenia. Decyzja zapadła dopiero w ubiegłym tygodniu i wszyscy w organizacji podskoczyliśmy z radości. Sam wielokrotnie publicznie mówiłem po poprzednich edycjach, że na samym szczycie listy osób, których chcielibyśmy zobaczyć na płockiej plaży, jest właśnie Ricardo. Widziałem go dwukrotnie w akcji we Frankfurcie i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że on i Richie Hawtin to najlepsi DJ-e, jakich słyszałem na żywo“ – opowiada rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


fot. Lars Borges

Ricardo to DJ pełen hipnotyzującej charyzmy, w którego grze słychać, że zdrowie psychiczne klubowiczów absolutnie nic go nie obchodzi. Często nazywany szamanem, ten urodzony w Chile artysta sprawdza się jednak nie tylko za deckami.

Wydaje z sukcesami od 15 lat, ale to debiutancki album „Alcachofa“ z 2003 roku położył elektroniczny świat na łopatki. Potem była płyta „Thé Au Harem D’Archimede“ i szereg singli i remiksów, które niszczyły każdy klub, jaki napotkały na swej drodze. W ubiegłym roku także wprowadził fanów w stan osłupienia, wydając „Fabric 36“ – zmiksowany album autorski przez wielu profesjonalistów i dziennikarzy uznany za najlepszą płytę 2007.

Ale Villalobos to nie jedyne wzmocnienie tegorocznego line upu, bo oto piątkową scenę drum and bass dopełni jedna z głównych postaci Hospital Records, czyli Danny Byrd. Odpowiedzialny za takie produkcje, jak „Do It Again“, „Changes“  i ostatnio szalenie popularne „Shock Out“ i „Weird Science“, 6 czerwca wydaje swój długo oczekiwany album autorski. Z kolei o jego umiejętnościach didżejskich możecie przekonać się dzięki zeszłorocznej kompilacji „Weapons of Mass Creation 3“.

Wszystko więc poza polskim line upem jest już jasne i jawi się w najjaskrawszych barwach. Roni Size Reprazent, UNKLE live, Ricardo Villalobos, Loco Dice, Josh Wink, Dave Seaman, Shapeshifter, Agoria, Kalabrese and his Rumpelorchestra, A Mountain of One, Damian Lazarus, 2020 Soundsystem, Jungle Drummer vs DJ FU feat. MC LowQui, Extrawelt, Guy Gerber, Danny Byrd i Martin Buttrich. To wszystko za śmieszne 35 pln! Innymi słowy – zapraszamy do sieci sprzedaży Ticketpro.

www.audioriver.pl
www.ticketpro.pl

Sponsorem głównym festiwalu jest LECH PREMIUM – najbardziej imprezowa marka piwa w Polsce, która zawsze rozkręca dobrą zabawę. „Nadchodzi piątek. Będzie się działo”! www.lech.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →