Próba Dźwięku Festiwal potwierdza kolejne nazwiska – BILETY!

Wydarzenie

Organizatorzy festiwalu Próba Dźwięku ogłosili kolejnych artystów, którzy wystąpią w dniach 22-23 czerwca w Tychach. Są to m.in. Jacek Sienkiewicz oraz Justyna Steczkowska!

Jacek Sienkiewicz w pełni zasłużenie uchodzi za jednego z najbardziej oryginalnych artystów tworzących muzykę opartą na klubowych rytmach. Od wielu lat jest w ścisłej czołówce rodzimych artystów, co potwierdził wydanym w ubiegłym roku na Cocoon albumem ’On The Road’. Podczas festiwalu Próba Dźwięku zaprezentuje się w swoim najnowszym muzycznym wcieleniu – jako projekt Recognition.
Na pewno dużym zaskoczeniem będzie występ polskiej divy muzyki pop, Justyny Steczkowskiej, która będzie dzielić scenę z duetem BLCKSHP (bshosa & Easy Audio). Artyści zaprezentują materiał z płyty ’XV’, na której znalazły się alternatywne interpretacje największych przebojów Steczkowskiej.
Polski skład artystów uzupełną rzeszowski kolektyw Artderue (Spox, Just Juice i Akin) oraz PZG & Dubsknit.

Na Muno.pl trwa sprzedaż I Puli dwudniowych biletów na to wydarzenie. W cenie zawarte jest miejsce pobytu na polu namiotowym.

Miejsce: Browar Obywatelski – Tychy

POTWIERDZENI ARTYŚCI:

Octave One, Todd Terje, Dirty Doering, Mario Basanov & Vidis, Marcin Czubala, Catz’n Dogz, Kuba Sojka, Chmara Winter, Novika & Mr Lex, Pol_On, SLG, Viadrina, Bueno Bros, The Lordz Team, EMILYROSE, LODY, Cocolino, Junkie Punks, Jacek Sienkiewicz, BLCKSHP & Justyna Steczkowska, Artderue, PZG & Dubsknit

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy
Justyna Steczkowska – Oko za oko /bshosa & EasyAudio BLCKSHP stutter // snippet by bshosa

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →