Powrót do przeszłości Remco Beekwildera. Holender wydaje utwory z lat 2010-2015

Fot. Rotterdamse Rave
News
Remco Beekwilder, Emerald, Tales From Tramkade

Remco Beekwilder za pośrednictwem własnej wytwórni Emerald zapowiedział jedyną w swoim rodzaju trylogię składająca się z trzech EPek o nazwie Tales From Tramkade. Premierę pierwszej części zapowiedziano na 24 września.

Remco Beekwilder – Kaaihallen

Remco Beekwilder. Nie tylko muzyczna zmiana

Niepasujące na pierwszy rzut oka do reszty znajdujących się w katalogu Emerald wydawnictwa pochodzą z lat 2010-2015. Zbiór prac zawiera nagrane sample i koncepty wyprodukowane na początku kariery Remco Beekwildera, zanim ten na dobre ruszył na podbój europejskiej i światowej sceny techno. Ponownie zmontowane i odrestaurowane finalnie ujrzą światło dzienne w 2021 roku.

Spodziewajcie się wszystkiego w zakresie słodkiej melancholijnej delikatności i surowych zarazem dźwięków.

– pisze Holender

Względem nachodzących EPek nadchodzi również lekka, aczkolwiek zasadnicza zmiana. Mało istotna na pozór, aczkolwiek w obliczu dotychczasowej działalności labelu Emerald, rzucająca się w oczy od razu. Mowa o nowej szacie graficznej, która wraz z początkiem trylogii Tales From Tramkade, będzie stanowiła za okładki kolejnych wydawnictw holenderskiej oficyny.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Remco Beekwilder

Fot. Remco Beekwilder / Facebook

Remco Beekwilder, Emerald

Fot. Emerald / Bandcamp

Powodem takiej a nie innej zmiany jest odejście z szeregów Emerald osoby odpowiedzialnej za tworzenie niepowtarzalnych okładek, Mate Pavic. Jak podaje Emerald powodem zakończenia współpracy jest „idea rozszerzenia swojej artystycznej podróży na nowy poziom”.

Prosimy śledzić jego poczynania, aby być na bieżąco z jego przyszłymi projektami. Wielkie brawa za Twój wspaniały wkład i powodzenia w przyszłości!

– brzmi oficjalny komunikat

Kopia winylowa każdej z EPek będzie zawierała dodatkową wstawkę instrumentalną na stronie B3.

NOWE MIEJSCE NA STOCZNI: ZIEMIA X DOK CESARSKI

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →