Post Scriptum „Monumentum” – nowe wydawnictwo IDO hipnotyzuje doskonałością

News
Post Scriptum Monumentum

International Day Off poszerza katalog wydawniczy o kolejnego doskonałego polskiego artystę. Nowe EP Post Scriptum już dziś dostępne na vinylu. Artysta po raz kolejny udowodnił swoją przynależność do ścisłej czołówki producenckiej.

International Day Off – 13. wydawnictwo wylądowało

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, choć wątpię, że takowi znajdują się wśród naszych czytelników – International Day Off to jedna z najbardziej renomowanych oficyn wydawniczych na polskim rynku muzyki elektronicznej. Podczas przeszło 5 lat swojej działalności ma ona na swoim koncie realeasy takich artystów jak Jurek Przeździecki, Michał Wolski, Garry Holldman, Attache, Piotr Figiel, Fisherboyz, Jacek Sienkiewicz czy ostatnio Kuba Sojka, który powrócił po długiej wydawniczej przerwie.

Post Scriptum – Celestial Body [IDO013]

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wczoraj do tego, jakże imponującego, grona dołączył kolejny weteran rodzimej sceny. Mowa o Post Scriptum, którego możecie również kojarzyć pod aliasem Echoplex. Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej zasłużonych, doświadczonych i moim skromnym zdaniem, najlepszych producentów znad Wisły. Jego produkcje ukazywały się nakładem najważniejszych labeli na świecie – Ostgut Ton czy Sonic Groove. Dzisiaj zagościły również na wosku sygnowanym logiem poznańskiego wydawnictwa!

The Blue Oyster: Echoplex / 29.07 / 20 – 21.30

Warto nadmienić również, że bohater dzisiejszego tekstu to nie tylko niezwykle utalentowany muzyk, ale również DJ najwyższej próby. Niech za próbkę jego umiejętności posłuży niezwykły set zarejestrowany dla warszawskiego The Blue Oyster. Piotr chętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą na temat mixu, masteringu i produkcji szeroko rozumianego techno podczas prowadzonych przez niego warsztatów Techno Masterclass, które odbywają się co jakiś czas w kilku miastach w Polsce. Jeśli tylko będziecie mogli uczestniczyć w tego typu wydarzeniach, serdecznie polecamy. Nie ma nic lepszego niż czerpać wiedzę od artysty tego kalibru!

Post Scriptum Monumentum – sci-fi techno pełną gębą

Najnowsze dziecko Post Scriptum to wydane na wosku EP, które składa się z 3 utworów. W samym opisie wydawnictwa znajdziemy dość tajemnicze określenie, które niezwykle celnie opisuje to, co znajdziecie na 13. releasie IDO – sci-fi techno. Dźwięki, które usłyszycie na Monumentum mogą stanowić idealny soundtrack do przemierzania niezbadanych rubieży kosmosu, bądź eksploracji nieznanych dotąd planet Układu Słonecznego.

Post Scriptum – At Night You See The Lights [IDO013]

Dla mnie to wydawnictwo to przede wszystkim majstersztyk techniczny, który pomimo swojej surowej i niezwykle wycyzelowanej formy, niesie za sobą spory ładunek emocjonalny. Dominująca, ciężka pulsacyjna stopa stanowiąca oś kawałków Piotra ustanawia ramę, wokół której artysta buduje swoją niezwykłą historię, pisaną hipnotyzującymi melodiami. W moim zachwycie nie jestem odosobniony, gdyż EP otrzymało już support od takich tuzów jak: Abstract Division, DJ Hyperactive, Richie Hawtin, Slam, Takaaki Itoh, Juho Kusti, Paco Osuna , Joseph Capriati , Krenzlin, Nastia Riegel, Electric Indigo czy Jamaica Suk.

Są takie doświadczenia estetyczne, które trzeba po prostu przeżyć samemu. I tak też jest z Monumentum. Sprawdzajcie koniecznie. Materiał dostępny jest również w formie cyfrowej.

Post Scriptum – Monumentum – tracklista

A1 – Post Scriptum – Celestial Body
A2 – Post Scriptum – At Night You See The Lights
B1 – Post Scriptum – As it tastesPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →