The Blue Oyster też jest wkurwione

News
The Blue Oyster ramię w ramię z kobietami

THE BLUE OYSTER SPECIAL WEEK – tak nazywa się specjalne wydarzenie muzyczne powiązane z odbywającymi się na terenie całej Polski protestami kobiet.

The Blue Oyster ramię w ramię z kobietami

Ideą stojącą za przedsięwzięciem The Blue Oyster jest promocja szeroko rozumianej muzyki klubowej. Bez wyjątków. Inicjatywa otwarta jest zarówno na muzykę disco, house, techno, d’n’b, psy-trance, jaki i hip-hop czy trap. Przez najbliższy tydzień TBO oddaje przestrzeń kobietom-artystkom, aby w sposób symboliczny zaprotestować poprzez tytułową 'super wkurwioną selekcję”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

THE BLUE OYSTER SPECIAL WEEK startuje już dzisiaj o godz. 18:00. Na pierwszy ogień pójdą takie postacie jak: Angela Cios, Agnes i Rayndu. W kolejnych dniach usłyszmy m.in.: Bexę, Juliette Maksiuk, Kuksę, DNK, Lady Speed Stick, Patrysję, Gigee, Anję Borsuk i Shjavę. Pełen rozkład jazdy znajdziecie poniżej.

The Blue Oyster – modus operandi

W „niebieskim okienku” The Blue Oyster usłyszeć możemy zarówno lokalnych DJ-ów, jak i tych, którzy na co dzień w Warszawie nie rezydują. Pomysłodawcy nie promują tylko największych nazwisk polskiej sceny klubowej. Za deckami da się słychać klubowych weteranów, którzy ramię w ramię z młodymi talentami prezentują najświeższe i najlepsze brzmienia, jakie rodzima scena ma do zaoferowania.

Streamy odbywają się codziennie, od poniedziałku do środy w godzinach 17:00 – 20:00, a w resztę dni tygodnia między 18:00 a 22:00. Wszystko transmitowane jest na kanałach social media projektu. Archiwalne zapisy setów będziemy mogli odsłuchać zarówno na SoundCloudzie  The Blue Oyster, jak i na kanale w serwisie YouTube.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →