Gary Holldman – „Notes of peat”. Nowe wydawnictwo International Day Off

News

International Day Off powraca z kolejnym wydawnictwem. W marcu odbyła się premiera nowej EPki polskiej stajni. Sprawdzamy, co przygotował dla nas Gary Holldman na Notes of peat.

International Day Off prezentuje Notes of peat

International Day Off, uznana polska wytwórnia, która niedawno świętowała 5. urodziny, powraca z kolejnym, jedenastym, wydawnictwem. Stajnia, która w swoim portfolio artystycznym ma takie postaci jak Jurek Przeździecki, Michał Wolski, Jacek Sienkiewicz, niedawno zaprezentowała światu najnowsze dziecko jednego z jej współtwórców – Gary’ego Holldmana.

WTB Guest Podcast #80 By Gary Holldman

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gary Holldman to doświadczony DJ i producent, rezydent poznańskiej Tamy. Jego wydawnictwa cieszą się dużym powodzeniem i niejednokrotnie uzyskały aprobatę od największych nazwisk światowej sceny muzyki elektronicznej. Choć ciężko jednoznacznie stwierdzić kiedy nadarzy się najbliższa okazja, żeby usłyszeć bohatera tego tekstu na żywo, wierzymy, że będzie to 3 października podczas Revive 2020.

Gary Holldman – Notes of peat

Najnowsze dziecko International Day Off przyszło na świat 25 marca i nosi tytuł Notes of peat. EPka złożona jest z dwóch kompozycji: tytułowej Smoke chords. W dobie gdy, świat muzyki klubowej stara się zwiększać tempo, Gary Holldman postanowił pójść w zupełnie innym kierunku i zwolnić. No i trzeba przyznać, że wyszło mu to znakomicie.

Gary Holldman – Notes of peat

Notes of peat to w sumie przeszło jedenaście minut muzyki, przepełnionych głębokim, pulsującym basem wyznaczającym niespieszny rytm i dający przy tym przestrzeń dla minimalowych popisów aranżacyjnych autora. A tych Holldman ma cały wachlarz. Od doskonale wkomponowanych, nienachalnych wokali, po uwodzące acidowe brzmienia. To naprawdę niezwykle misternie utkane dzieło, które od początku do końca utrzymuje słuchacza w przekonaniu o solidności swojego wykonania.

Całość dostępna jest do kupna na Bandcampie wydawnictwa. Gorąco polecam, kawał dobrej muzyki!

Gary Holldman - Notes of peat. Wyd. International Day Off. Grafika autorstwa Macieja Lustyka

Gary Holldman – Notes of peat. Wyd. International Day Off. Grafika autorstwa Macieja Lustyka

Tracklista:

1. Notes of peat
2. Smoke chords

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →