Pełen live set Noisia z VISION Kingsnight 2021 już dostępny!

www.noisia.com
News
NOISIA - VISION Kingsnight 2021

Noisia powrócili do grania na żywo! Pełen występ zespołu z VISION Kingsnight 2021 jest już dostępny w sieci.

Koniec NOISIA przesunięty w czasie

Koniec roku 2020 miał oznaczać oficjalne zakończenie funkcjonowanie projektu Noisia. Plany Holendrów, jak i setek innych DJ-ów i producentów, pokrzyżowała pandemia koronawirusa, wstrzymując trwające lub zaplanowane trasy.

Noisia czyli legendarne, bassowe trio kończy działalność

Z racji tego, że muzycy mają nadal na swoim koncie niedokończoną trasę Goodbye Tour, muszą jeszcze trochę poczekać na dzień, w którym będą mogli – po ponad 20 latach wspólnych drum & bassowych wojaży – powiedzieć odwlekane w czasie To koniec.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VISION Radio

Wraz z planowanym wstępnie zakończeniem przygody Noisia, coś jednak dobiegło końca. Cotygodniowa audycja radiowa Noisia Radio po ponad 5 latach działalności (i to bez tygodnia przerwy!) przybrała nowe imię i branding graficzny.

Dokładnie 6 stycznia wyemitowany został pierwszy odcinek audycji VISION Radio, za którą stoi nadal trzech tych samych wszystkich bardzo dobrze znanych gości – Nik, Martijn oraz Thijs.

Warto nadmienić, że holenderskie trio bardzo bacznie obserwuje poczynania jednego z naszych rodaków, kryjącego się pod aliasem Ankou, którego produkcje bardzo często zgarniają supporty w VISION Radio.

AnkouHaunting

Set NOISIA z VISION Kingsnight 2021

Stara miłość nie rdzewieje, czego najlepszym przykładem jest live setowy comeback Noisia, po raz pierwszy od przerwania trasy, gdzie reprezentantem projektu nie jest sam Thijs.

Pod koniec kwietnia odbył się internetowy festiwal VISION Kingsnight 2021, podczas którego swoje występy na żywo zagrali The Outsiders, Former, Posij, Icicle oraz Noisia!

Na kanale VISION na YouTube w ciągu tygodnia wylądowały pełne występy pierwszej trójki z wymienionych, a trzy tygodnie po wspominanych wydarzeniach Noisia udostępnili swój live set na kanale, który jest pierwszym wideo od czasu udostępnionego ponad pół roku temu zapisku z Outer Edges z Roskilde 2017.

Noisia podczas VISION Kingsnight 2021. Posłuchaj teraz!

 

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →