„Dirty” EP – pięć nowych kawałków od Enei w Critical Music

Michael Fyöd
News
enei ep dirty

Autor hitowego Sinking i wieloletni członek Critical Music, poszerza swoje muzyczne portfolio o pięć nowych drum & bassowych produkcji. Posłuchaj nowej EP-ki Enei'a.

Enei – 10-lecie w Critical Music

Pochodzący z St. Petersburga producent, rozpoczął swój wieloletni staż na scenie drum & bass w 2003 roku. Przez pierwsze cztery lata swojej producenckiej i DJ’skiej przygody, Enei zyskał status gwiazdy w największym państwie świata, co poskutkowało wydawnictwami w Fokuz, Blu Saphir i Citrus.

Na swoją pierwszą premierę w Critical Music autor Sinking musiał czekać aż do roku 2010, kiedy to pod jego koniec Kasra wypuścił pierwszy singiel Enei’a. Niespełna kilka miesięcy później Kasra zakontraktował Rosjanina, zostając jednocześnie jego managerem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Enei – Sinking

Reszta – cytując bio artysty na Critical Music – to już historia.

Enei – Dirty EP

Lata 20. XXI wieku Enei rozpoczyna z wysokiego C i to zarówno jeśli chodzi o muzyczne wydawnictwa, jak i przełomowe ruchy, wykonywane we wciąż trwających pandemicznych czasach. Podobnie z resztą jak całe Critical Music.

Cztery godziny drum & bassu od Critical Music z londyńskiego FOLD

Rosyjski producent wszedł w nowy rok kolaboracją z Bou, zatytułowaną DP, uzupełniającą jego Creeper EP, której nie mogliśmy pominąć w naszym zestawieniu 10 najlepszych basowych premier I kwartału 2021 roku.

Bou, Enei – DP

Tegoroczny kwiecień Enei rozpoczął od 7-przystankowej trasy koncertowej z normalnego zdarzenia w Nowej Zelandii, pod patronatem DnB Allstars. Dlaczego użyliśmy stwierdzenia z normalnego zdarzenia? Nowa Zalendia to wciąż jeden z nielicznych krajów, który ekspresowo poradził sobie z pandemią koronawirusa i od miesięcy funkcjonuje bez jakichkolwiek obostrzeń.

W dniu swojego ostatniego koncertu z trasy, Enei postanowił wydać nową EP’kę o tytule Dirty. Materiał został wydany w Critical Music, a jego zawartość to pięć zupełnie nowych drum & bassowych kawałków, obarczonych unikatowym stylem, z którego słynie Rosjanin.

Posłuchaj Dirty EP już teraz!

Enei – Dirty EP

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →