Munoludy 20XX – Bassowa Impreza Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx Bassowa Impreza Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Bassowa Impreza Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Bassowa Impreza Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Bassowa Impreza Roku Polska 2019. Oto one!

5. PRAGA CENTRUM | WARSZAWA | HACKED HEADZ PRES. HIGH CONTRAST

4. PROJEKT LAB | POZNAŃ | DUNGEON BEATS 013 FEAT. TAIKO & OPUS

3. PROJEKT LAB | POZNAŃ | DRUMOBSESSION 13TH BIRTHDAY: EQ50 WITH DJ STORM & MANTRA

Kogo my tu mamy – ekipę Drumobsession i Projekt LAB. Ponownie połączenie sił, ponownie w ramach urodzin poznańskiego kolektywu. Trzynastka nie okazała się pechowa, co w rezultacie przełożyło się na drugi z rzędu najniższy stopień podium.

munoludy 20xx

2. P23 | KATOWICE | P23: NOISIA X A.M.C

Co tu dużo mówić. Wyprzedana do ostatniego biletu impreza ze światowymi gigantami bassowej odmiany muzyki elektronicznej i do tego najlepszy polski support. Jak widać, w katowickiej Porcelanie, nie samym techno człowiek żyje!

munoludy 20xx

1. SFINKS700 | SOPOT | BREAKY NIGHT WITH AUDIO & NICKBEE

Na świecie są pewne trzy rzeczy: śmierć, podatki i miejsce na podium kategorii basowej w Munoludach ekipy Breaky Vibes. Organizujący imprezy w sopockim Sfinksie kolektyw, na przestrzeni 6 lat przyzwyczaił swoich odbiorców do pewnego poziomu, poniżej którego nie raczy schodzić. Drugie zwycięstwo z rzędu, kolejny dzień w biurze.

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →