Ostatni hit Jessie Ware, „Free Yourself”, w remiksach

fot. materiały prasowe
News
Eats Everything & Jessie Ware

Megahity wymagają równie dobrych remiksów. Czy ta zasada sprawdziła się przy okazji ostatniego hitu Free Yourself od Jessie Ware? Jeszcze jak! Posłuchajcie interpretacji Eats Everything oraz Paula Woolforda.

Jessie Ware i remiksy

Ciężko wyobrazić sobie, żeby dyskotekowy singiel wokalistki regularnie goszczącej w komercyjnych rozgłośniach miał obejść się bez udziału któregoś z czołowych artystów sceny klubowej. Bristolski didżej i producent Daniel Pearce, znany popularnie pod aliasem Eats Everything, świetnie poradził sobie z Free Yourself, podobnie zresztą jak Paul Woolford. Kawałki te nie odbiegają znacząco od siebie – zachowują sporo elementów z udanego oryginału. Pearce w swojej wersji puszcza oczko do klasycznego brzmienia, natomiast Woolford podszedł do singla popularnej wokalistki bardziej przez pryzmat wokalu i uwypuklonego groove’u, który sprawdzi się w tech house’owych setach. Który remiks lepszy? Sprawdźcie oba i wybierzcie swój!

Jessie Ware – Free Yourself (Eats Everything Remix)

Jessie Ware – Free Yourself (Paul Woolford Remix)

Zobacz także: „Line-upy, line-upy, wszędzie te same line-upy” – dyskusja o gustach organizatorów i słuchaczy

Jessie Ware – nowe wcielenie brytyjskiej artystki

Najnowszy singiel Jessie Ware jest zapowiedzią jej piątego albumu studyjnego, którego daty premiery jeszcze nie znamy. Singiel okazał się parkietowym hymnem – widać tu duży wkład znanych w brytyjskiej branży hitmakerów – Stuarta Price’a oraz Coffee Clarence’a Juniora. Teledysk wyreżyserowany przez Vicky Lawton przedstawia wokalistkę w czerwonej sukni. Artystka pokazuje grupie zebranym osobom, jak odnaleźć odwagę i własną drogę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Free Yourself jest początkiem nowej ery. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że wydaję tę piosenkę pod koniec lata. Można do niej tańczyć bez zahamowań i po prostu się bawić. Tak właśnie ostatnio się czułam, mogąc znów koncertować i śpiewać. Baw się, uwolnij się!

– wyjaśnia Jessie.

Jessie Ware – Free Yourself

Nowy utwór jest zwieńczeniem fantastycznego lata Jessie, która przywróciła do łask disco podczas przełożonych koncertów z trasy promującej album What’s Your Pleasure? i dała świetne występy na głównych scenach tak dużych festiwali jak GlastonburyPrimavera Sound oraz… naszym rodzimym Open’er Festival, gdzie bawiła się w towarzystwie Peggy Gou. W październiku piosenkarka uda się w trasę po Stanach Zjednoczonych.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →