Eats Everything i Fatboy Slim stworzyli odę do swoich rodzinnych miast

Fot. Festicket
News
fatboy slim

Eats Everything i Fatboy Slim połączyli siły w utworze Bristol to Brighton. To dopiero początek ich wspólnej działalności.

Z miłości do miasta

Z całą pewnością jest to jedno z najważniejszych wydawnictw tego tygodnia. Żywe legendy brytyjskiej sceny muzyki tanecznej i wieloletni przyjaciele, Eats Everything i Fatboy Slim, po raz pierwszy od czasu wydanego w 2020 roku All The Ladies nagrali wspólny utwór. Tym razem jest to oda do ich rodzinnych miast: Bristolu i Brighton. Singiel został  wydany przez Three Six Zero Recordings/Ministry Of Sound.

To, co wyróżnia to wydawnictwo, oprócz samych nazwisk na nim zawartych, to fakt, że po raz pierwszy w swojej długoletniej karierze Fatboy Slim znalazł się w roli głównego wokalisty w utworze. Sam zresztą wypowiedział się na ten temat:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie mogę uwierzyć, że zajęło mi 38 lat kariery, aby mieć swój pierwszy główny wokal w utworze. Długo spóźniony, być może źle umieszczony, ale jednak dokonaliśmy tego wspólnie z Danielem Pearce’em.

Eats Everythong namówił Fatboy Slima do zaśpiewania

Jeśli jest ktoś, kto mógłby przekonać Fatboy Slima do zaprezentowania swoich zdolności wokalnych, to z pewnością jest to Eats Everything, i cieszymy się, że tak się właśnie stało. Słowa, które Slim wyśpiewuje: „Brighton to Bristol, Bristol to Brighton” oraz „We bang” są co prawda proste i nie wymagają jakiś szczególnych umiejętności, ale służą głównie do tego, aby pobudzić tłumy do szalonego tańca.

Co ciekawe, obaj panowie zapowiedzieli, że to dopiero początek ich wspólnej działalności jako duetu, o czym poinformowali fanów poprzez post na Instagramie, który możecie zobaczyć poniżej.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →