Eats Everything i Fatboy Slim stworzyli odę do swoich rodzinnych miast

Fot. Festicket
News
fatboy slim

Eats Everything i Fatboy Slim połączyli siły w utworze Bristol to Brighton. To dopiero początek ich wspólnej działalności.

Z miłości do miasta

Z całą pewnością jest to jedno z najważniejszych wydawnictw tego tygodnia. Żywe legendy brytyjskiej sceny muzyki tanecznej i wieloletni przyjaciele, Eats Everything i Fatboy Slim, po raz pierwszy od czasu wydanego w 2020 roku All The Ladies nagrali wspólny utwór. Tym razem jest to oda do ich rodzinnych miast: Bristolu i Brighton. Singiel został  wydany przez Three Six Zero Recordings/Ministry Of Sound.

To, co wyróżnia to wydawnictwo, oprócz samych nazwisk na nim zawartych, to fakt, że po raz pierwszy w swojej długoletniej karierze Fatboy Slim znalazł się w roli głównego wokalisty w utworze. Sam zresztą wypowiedział się na ten temat:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie mogę uwierzyć, że zajęło mi 38 lat kariery, aby mieć swój pierwszy główny wokal w utworze. Długo spóźniony, być może źle umieszczony, ale jednak dokonaliśmy tego wspólnie z Danielem Pearce’em.

Eats Everythong namówił Fatboy Slima do zaśpiewania

Jeśli jest ktoś, kto mógłby przekonać Fatboy Slima do zaprezentowania swoich zdolności wokalnych, to z pewnością jest to Eats Everything, i cieszymy się, że tak się właśnie stało. Słowa, które Slim wyśpiewuje: „Brighton to Bristol, Bristol to Brighton” oraz „We bang” są co prawda proste i nie wymagają jakiś szczególnych umiejętności, ale służą głównie do tego, aby pobudzić tłumy do szalonego tańca.

Co ciekawe, obaj panowie zapowiedzieli, że to dopiero początek ich wspólnej działalności jako duetu, o czym poinformowali fanów poprzez post na Instagramie, który możecie zobaczyć poniżej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →