Eats Everything wydaje porywającą, pierwszą EP-kę w tym roku

via Facebook
News
Eats Everything

W tym tygodniu światło dzienne ujrzała najnowsza, pierwsza w tym roku EP-ka jednego z najlepszych house'owych DJ-ów na scenie – Eats Everything. Brytyjczyk połączył siły z karaibskim duetem Shermanology przy utworze Tell You What It Is. Słuchamy!

Złote dziecko bristolskiej sceny

Blisko pół roku przyszło nam czekać na najnowszą muzykę od ulubieńca tłumów – Eats Everything. Wszystkożerny Daniel Pearce, niezwykle rzadko u nas grający, rozgłos uzyskał dzięki wydawnictwu Entrance Song w oficynie należącej do Catz 'n DogzPets Recordings. Kooperacja z naszym szlagierowym, house’owym duetem otworzyła mu bramy do takich szanowanych labeli jak Dirtybird, Hypercolour i Futureboogie. Jeśli wydajesz muzykę w takich miejscach, spodziewaj się bookingów na najlepszych parkietach świata.

Eats Everything
Eats Everything / fot. via Facebook

Anglik w ciągu swojej bogatej kariery wystąpił w takich miejscach jak Fabric, Watergate, Amnesia, DC-10 czy Space. Nie ma chyba osoby, która nie kojarzy tego sympatycznego, wszystkożernego DJ-a. Blisko półroczna posucha wydawnicza przyniosła nam egzotyczny kawałek Tell You What It Is nakładem Ministry Of Sound.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Eats Everything – powrót do studia

Eats Everything i Shermanology połączyli siły już w zeszłym roku podczas trasy uwieczniającej 10-lecie obecności Brytyjczyka na scenie. 10 years of Eats Everything tour okazał się wielkim sukcesem, zaś sami zainteresowani wspólne miejsce za konsoletą zamienili na studio nagraniowe.

To dla mnie zupełnie nowe terytorium. Praca z żywymi chórami, wokalistami i instrumentalistami to coś, czego nigdy wcześniej nie robiłem. Tworzenie „piosenek” wykracza poza moją strefę komfortu. Okres lockdownu dał mi dużo czasu na refleksję i tworzenie. Najbliższa płyta – wraz z innymi wydawnictwami – jest produktem tamtego czasu eksperymentów. Mam nadzieję, że ludzie ją polubią!

– Eats Everything

Eats Everything & Shermanology – Tell You What It Is 

Równie entuzjastycznie na temat albumu wypowiada się karaibski duet Shermanology.

Współpraca nad tym projektem z Danem była niesamowitą sprawą. W sposób naturalistyczny udało nam się połączyć oba nasze światy. Weszliśmy do studia z chórem złożonym z rodziny i przyjaciół, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym

– Shermanology

Utwór Tell You What It Is oddaje prawdziwą esencję muzyki house, z pulsującą linią basu w połączeniu z odważnymi nutami organów i euforycznym, gospelowym wokalem. Czekamy na album!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →