Jessie Ware prezentuje elektryzujące wideo do kawałka „Free Yourself”

Fot. CNN
News

"Free Yourself to dla mnie początek nowej ery" - powiedziała o swoim najnowszym kawałku Jessie Ware.

Jessie Ware zachęca nas do bycia sobą

Teledysk wyreżyserowany przez Vicky Lawton przedstawia piosenkarkę w przyciągającej uwagę, odważnej czerwonej sukni, w roli „naczynia do nieskrępowanej samoekspresji”. Artystka pokazuje grupie zebranym osobom, jak odnaleźć odwagę i własną drogę.

Free Yourself jest początkiem nowej ery. Jestem bardzo podekscytowana faktem, że wydaję tę piosenkę pod koniec lata. Można do niej tańczyć bez zahamowań i po prostu się bawić. Tak właśnie ostatnio się czułam, mogąc znów koncertować i śpiewać. Baw się, uwolnij się!

– wyjaśnia Jessie.

Jessie Ware – Free Yourself

Parkietowy hymn

Najnowszy singiel Jessie Ware to istny parkietowy hymn, który został napisany i wyprodukowany przez owianych sławą producentów – Stuarta Price’a i Coffee Clarence’a JR, którzy współtworzyli m.in. album Future NostalgiDua Lipy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Brytyjska artystka przygotowuje się właśnie do wydania swojego piątego w karierze albumu studyjnego. Do tej pory nie poznaliśmy oficjalnej daty wydania krążka, choć wszystko wskazuje na to, że ukaże się jeszcze w tym roku. Ostatnie wydawnictwa Ware to What’s Your Pleasure z 2020 roku i What’s Your Pleasure? (The Platinum Pleasure Edition) z roku 2021.

Nowy utwór jest zwieńczeniem fantastycznego lata Jessie, która przywróciła do łask disco podczas przełożonych koncertów z trasy promującej album What’s Your Pleasure? i dała świetne występy na głównych scenach GlastonburyPrimavera Sound i Open’er Festival. W październiku piosenkarka uda się w trasę po Stanach Zjednoczonych, gdzie zagra na pięciu koncertach w United Center w Chicago jako support Harry’ego Stylesa w ramach Love on TourPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →