Melanie C ze Spice Girls zremiksowała singiel „Free Yourself” Jessie Ware. Efekt? Zaskakujący!

fot. via NME.com
News
Jessie Ware zremiksowana przez "Spicetkę"

Utwór napisany przez Jessie Ware wspólnie z Coffee Clarence JR i brytyjskim producentem Stuartem Price'em został wydany pierwotnie latem tego roku.

Jessie Ware zremiksowana przez „Spicetkę”

Jessie Ware podzieliła się nowym, fantastycznym remiksem kawałka Free Yourself, który przygotowała Melanie C z brytyjskiego girlsbandu Spice Girls. Utwór był wcześniej zapowiadany jako teaser piątego studyjnego albumu Ware o tym samym tytule.

Na początku tego roku Jessie Ware tak pisała o swoim singlu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Free Yourself to dla mnie początek nowej ery. Jestem tak podekscytowana tym, że ludzie będą mogli przy niej tańczyć, nie czuć żadnych zahamowań i po prostu dobrze się bawić. Sama dokładnie tak się ostatnio czułam, mogąc znów koncertować i śpiewać. Ciesz się sobą, Free Yourself!

Free Yourself (Melanie C Remix)

Dobry rok

Remiks ukazuje się po kilku naprawdę pracowitych dla Jessie Ware tygodniach, kiedy to była w trasie po Ameryce Północnej. Wokalistka wsparła także Harry’ego Stylesa podczas jego koncertów z serii Love On Tour. Dołączyła nawet do niego na scenie, aby zaśpiewać Cinema podczas finałowego występu muzyka. Także w tym roku Jessie Ware dała świetne występy na głównych scenach europejskich festiwali: GlastonburyPrimavera Sound czy nasz rodzimy Open’er Festival.

Tymczasem członkinie Spice Girls w ubiegły weekend ponownie połączyły siły, niespodziewanie występując na spóźnionych 50. urodzinach Geri Horner. Były piłkarz i model David Beckham, mąż Victorii z girlsbandu, opublikował klip przedstawiający swoją żonę razem z Horner, Emmy Bunton i Melanie C. Członkinie sławnego girlsbandu zaśpiewały razem singiel Say You’ll Be There z 1996 roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →