Jessie Ware w klubowych remiksach

News

Tuż przed długooczekiwanymi koncertami Jessie Ware w Polsce słuchamy świeżych remiksów 'No To Love', które przygotowali Ewan Pearson, George FitzGerald i Todd Edwards.

Reklama
Piosenki Jessie Ware doskonale sprawdzają się na dziennych playlistach radiowych, jednak kryje się w nich klubowy potencjał, który potrafią wydobyć zdolni remikserzy. Tak było w przypadku singla ‚Running‚, którym zajęli się Disclosure oraz ‚Wildest Moments‚, zinterpretowanym przez T.Williamsa.
Najnowszy numer ‚No To Love‚ doczekał się potężnego wsparcia ze strony gwiazd londyńskiej sceny i nowojorskiego garage’u. Wzięli go na warsztat uchodzący od wielu lat za genialnego remiksera Ewan Pearson, słynący ze świetnych wydawnictw dla Aus Music i Hotflush George FitzGerald oraz legendarny amerykański producent Todd Edwards.
Remiksy są już dostępne w sklepach, natomiast remix Ewana Pearsona można pobrać za darmo ze strony artystki. Posłuchajcie wszystkich wersji i koniecznie dajcie znać co o nich sądzicie.
Na koniec dobra wiadomość: w marcu przyszłego roku Jessie Ware ponownie wystąpi w naszym kraju na dwóch koncertach w Krakowie i Warszawie. Możecie już zamawiać bilety na krakowski występ artystki!


No To Love Remixes by JessieWare

Polub muno.pl na Facebooku: